Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 12d. 21:58

Lionelis Messi: „Apie mano įtaką „Barcelona“ komandoje prirašyta daug mėšlo“

Lionelis Messi
„Scanpix“ nuotr. / Lionelis Messi

„Barcelona“ futbolo klubo superžvaigždė Lionelis Messi pagaliau davė atkirtį gandonešiams. Iškart po rungtynių su Madrido „Atletico“ ekipa žurnalistų kalbintas Katalonijos ekipos puolėjas nevyniojo žodžių į vatą ir pareiškė, kad „pastaruoju metu apie jį ir jo neva didžiulę įtaką klube yra prirašyta daugybė mėšlo“.

Įvairūs Katalonijos sporto leidiniai bei interneto portalai skelbė, jog L.Messi klubo vadovams pateikė ultimatumą ir pareikalavo iš pareigų kuo greičiau atleisti vyriausiąjį komandos trenerį Luisą Enrique. Maža to, teigta, kad argentinietis net pagrasino palikti „Barcelona“ klubą, jei jo reikalavimai nebus įgyvendinti.

 Žurnalistai net pareiškė, kad dėl nesutarimų su argentiniečiu „Barcą“ paliko Josepas Guardiola, Bojanas Krkičius, Samuelis Eto'o, Zlatanas Ibrahimovičius ir kiti ekipos nariai.
 
„Aš žinau ir girdėjau viską, kas apie mane buvo rašyta. Žmonės tik veltui gaišta laiką mėgindami sukurti nesąmoningas žinias neva aš nesutariu su vyriausiuoju treneriu Luisu Enrique, kad dėl manęs klubą turėjo palikti keli buvę futbolininkai. Labiausiai mane liūdina tai, jog tokia informacija platinama iš Barselonos, o ne iš Madrido, kaip buvo anksčiau. Mane bandoma padaryti kažkokiu klubo vadovu, kuris viską sprendžia. Tai visiškas mėšlas. Aš niekada nereikalavau trenerio atleidimo, nes neturiu teisės to daryti. Nepriiminėju sprendimų ir nesu niekaip susijęs su klubo valdymu. Aš tik vienas iš komandos žaidėjų“, – sakė L.Messi.

Labiausiai mane liūdina tai, jog tokia informacija platinama iš Barselonos, o ne iš Madrido, kaip buvo anksčiau. 
 

Argentinietis į miltus sumalė žurnalistų gandus apie galimą persikėlimą į kitą komandą.
 
Anot kai kurių portalų, Londono „Chelsea“ ir „Manchester City“ ekipos buvo minimos kaip pagrindinės pretendentės įsigyti puolėją, o „aristokratai“ neva net svarstė galimybę sumokėti visą argentiniečio išpirkos sumą – 250 milijonų eurų.
 
„Neteikiau jokių ultimatumų ir nekėliau jokių sąlygų „Barcelona“ vadovams. Jau vien dėl to, kad neturiu jokių norų ir nesiruošiu keltis į jokią kitą komandą. Girdėjau kalbant, jog mano tėvas jau užmezgė kontaktus su „Chelsea“. Tai yra absurdiškas melas. Noriu paprastai ir aiškiai pasakyti, jog nei aš, nei mano tėvas nesikalbėjo nei su „Chelsea“, nei su „Manchester City“ atstovais“, – rėžė argentinietis.
 
Komandos draugui pritarė ir jo tėvynainis Javieras Mascherano: „Labai lengva yra parašyti kažkokią informaciją ir pridėti, jog tai neva yra žinios iš komandos rūbinės. Man atrodo, kad žurnalistai turėtų atsakingiau žiūrėti į tokius dalykus. Jei pateiktame straipsnyje nenurodomas konkretus šaltinis, prasideda paskalos. Tuomet visi daugiau kalba apie gandus, o ne apie futbolą“.
 
Gandonešių informaciją paneigė ir Andresas Iniesta.
 
„Buvo rašyta, kad vyko komandos kapitonų susitikimas su Lioneliu, kuriame buvo aptarinėjami konfliktai komandoje. Tai visiška nesąmonė. Tokio susitikimo nebuvo dėl labai paprastos priežasties – mums tiesiog nereikėjo aptarinėti jokių konfliktų. Puikiai suvokiu, kad geriausias atsakas visiems gandonešiams yra komandos žaidimas aikštėje. Tik pergalės gali užčiaupti paskalų skleidėjus“, – karčių žodžių žurnalistams negailėjo saugas.

fcbarcelona.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką