Publikuota: 2021 kovo 4d. 00:05

Lyderių kančios: Anglijoje taškus prarado ir „Man United“, ir „Leicester“

„Manchester United“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeras
„Scanpix“ nuotr. / „Manchester United“ strategas Ole Gunnaras Solskjaeras

Anglijos „Premier“ lygoje trečiadienio vakarą taškus prarado dvi pirmajame trejete žengiančios komandos.

Trečioje vietoje esantis „Leicester“ klubas svečiuose nesugebėjo įveikti „Burnley“ – rungtynės baigėsi 1:1.

Vos 15-ąją vietą užimantis Bernlio klubas netgi pirmavo po jau 4-ąją minutę pelnyto Matejaus Vydros įvarčio, bet 34-ąją minutę rezultatą išlygino Kelechi Iheanacho.

Taškus prarado ir antroje vietoje esantis „Manchester United“ klubas.

„Raudonieji velniai“ Londone per 90 minučių taip ir nepralaužė „Crystal Palace“ gynybos – rungtynės baigėsi be įvarčių 0:0.

Pergalės neiškovojęs Mančesterio klubas nuo didžiausio priešo „Manchester City“ atsilieka jau 14 taškų skirtumu – „mėlynieji“ Mančesterio atstovai užtikrintai žygiuoja link čempionų titulo.

Trečiose vakaro rungtynėse „Sheffield United“ namuose 1:0 įveikė Birmingamo „Aston Villa“.