Tiesiogiai

Kandidatų spaudos konferencijos po pirmo Prezidento rinkimų turoKandidatų spaudos konferencijos po pirmo Prezidento rinkimų turo

Madrido vyrai baltos vėliavos nekelia: „Jei kas ir gali sugrįžti, tai tik „Real“

Madrido „Real“ turėjo įvarčio persvarą UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio pirmosiose rungtynėse namuose, tačiau krito 1:2 prieš „Manchester City“. Vis dėlto „karališkieji“ tiki, kad gali panaikinti turimą deficitą „mėlynųjų“ tvirtovėje.
Casemiro
Casemiro / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Isco pelnė įvartį Madrido komandai 60-ąją minutę, tačiau 78-ąją minutę rezultatą išlygino Gabrielis Jesusas, o 83-ąją minutę Kevinas De Bruyne realizavo 11 metrų baudinį.

„Noriu pasakyti, kad rungtynės trunka 90 minučių, – po mačo sakė „Real“ treneris Zinedine'as Zidane'as. – Mes žaidėme labai gerai, pelnėme įvartį tuo metu, kai neatrodėme taip puikiai. Mes padarėme sunkiausią dalį, buvome geresnė komanda po pelnyto įvarčio, tačiau vietoje to, kad išlaikytume rezultatą, mes padarėme dvi klaidas.

Rungtynes pralaimėjome per 10 minučių. Sunku. Tiesa ta, kad viskas šiandien susiklostė prieš mus. Mes net galėjome praleisti ir trečią įvartį. Kai pažiūri į rungtynių eigą, mes tikrai nepasiekėme gero rezultato po viso to darbo, kurį įdėjome.

Mes padarėme sunkiausią dalį, buvome geresnė komanda po pelnyto įvarčio

Tai buvo geros futbolo rungtynės, labai gaila, kad jos baigėsi pralaimėjimu. Dabar laukia atsakomasis mačas... Žinome, kad turėsime iškart griebti rungtynių kontrolę. Tai irgi futbolo grožis, mes bandysime padaryti viską antrame susitikime.“

Madrido komandos saugas Casemiro išreiškė didžiulį tikėjimą savo komanda.

„Jei yra komanda, galinti panaikinti tokį deficitą, tai ta komanda yra Madrido „Real“, – konstatavo brazilas.

Daug geresnės nuotaikos po rungtynių buvo „Man City“ treneris Pepas Guardiola.

„Laimėti „Bernabeu“ yra puikus jausmas. Nesame pratę prie tokių rezultatų, o tai signalizuoja, kad galime laimėti bet kuriame stadione“, – dėstė P.Guardiola.

Katalonas pasakojo, kad jo auklėtiniai visų rungtynių metu kūrė progas, bet gerai žaidė varžovų vartininkas Thibaut Courtois.

„Pagal mano patirtį, Čempionų lygoje visų 90 minučių tu kontroliuoti negali. Sukūrėme daug progų pasižymėti, ko kitoms komandoms Madride padaryti nepavyksta“, – sakė P.Guardiola.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas