Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 22d. 23:15

Marijampolėje nudegęs M.Zubas: „Padarėme „Sūduvos“ vartininką dienos herojumi“

Marekas Zubas
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Marekas Zubas

Marekas Zubas rungtynių Marijampolėje pabaigoje skatino savo žaidėjus lipti ant „Sūduvos“ vartų, tačiau lemiamas šturmas nepavyko – Vilniaus „Žalgiris“ krito prieš šalies čempionus 0:1.

Rungtynių temperatūra kilo nuo pirmų minučių, kai Andro Švrljuga rankos mostu į veidą pavaišino Pau Morerį, o dėl tokio kroato veiksmo pasipiktino visas „Žalgirio“ suolas.

Net sporto direktoriumi prieš sezoną įšventintas Deividas Česnauskis šoko priešais A.Švrljugą ir reikalavo kroatui nuobaudos.

Antrajame kėlinyje M.Zubas griebėsi už galvos, kai Tomislavas Kišas ir Liviu Antalis nerealizavo 11 metrų baudinių.

Už tai jo komanda sumokėjo įvarčiu 70-ąją mačo minutę, kuris ir lėmė Marijampolės klubo pergalę įspūdingame mūšyje bei padidintą atotrūkį A lygos lentelėje iki 5 taškų.

„Kartais po rungtynių... Po tokių rungtynių kaip šiandien, neturi ką pasakyti. Aišku, rezultatas yra svarbiausias, bet, kaip mes pasirodėme, neturiu daug priekaištų savo žaidėjams.

Kaskart rungtynes nusprendžia mažos detalės, vienas momentas. Negaliu pasakyti, kad tai sėkmė ar kažkas. Futbole nėra sėkmės.

VIDEO: A lyga. 12 turas: „Žalgiris“ – „Sūduva“ (santrauka)

Tu tiesiog įmuši arba ne, turėjom dvi progas pirmauti, ypač po skirto baudinio. Iš vienos pusės, mūsų komandai tai buvo kertinis momentas, iš kitos – mes padėjome vartininkui, padarėme jį dienos herojumi.

Kartais žaidėme daug geriau, žaidėme futbolą, kūrėme progas. Pasikartosiu: neišnaudojome progų, nesisekė šalia vartų, ties paskutiniu lietimu. Kaip jau yra nutikę šiame sezone, viename epizode pamesta koncentracija brangiai kainavo“, – spaudos konferencijoje sakė M.Zubas.

Kartais po rungtynių... Po tokių rungtynių kaip šiandien, neturi ką pasakyti

Treneris pripažino, kad psichologiškai du vienas po kito pramušti baudiniai buvo itin skaudūs jo komandai.

„Žinoma, iš vienos pusės tai baudinys, iš kitos – tai buvo du smūgiai. Tai buvo kertinis momentas, nes, jei būtume įmušę, „Sūduva“ šiandien nebūtų galėjusi išlyginti rezultatą. Skaudu, bet tai jau praeitis“, – konstatavo M.Zubas.

Jei būtume įmušę, „Sūduva“ šiandien nebūtų galėjusi išlyginti rezultatą

Paprašytas paanalizuoti T.Kišo ir L.Antalio smūgius nuo 11 metrų žymos, treneris pabrėžė pakilime buvusį Ivaną Kardumą.

„Pirmas smūgis nebuvo pakankamai geras. Antras – vartininko meistriškumas. Jis po pirmo atremto baudinio buvo rojuje ir buvo pasirengęs viskam, kas įmanoma. Daug padarė psichologija“, – kalbėjo M.Zubas.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

00:19
01:55
02:51

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką