Miuncheno „Bayern“ prarado taškus Vokietijoje

Vokietijos futbolo čempionate šeštadienį užfiksuotas netikėtumas. Daugkartiniai šalies čempionai Miuncheno „Bayern“ futbolininkai namuose nesugebėjo įveikti Brėmeno „Werder“ – susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Svečius į priekį jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką išvedė Maximilianas Eggesteinas.

Po pertraukos bavarams pavyko pasiekti išlyginamąjį įvartį, kuomet 62 min. pasižymėjo Kingsley Comanas, tačiau tai buvo viskas, ką Hanso Flicko auklėtiniams šiame mače pavyko išpešti.

Bundeslygos čempionai iš viso atliko 15 smūgių, tačiau tik 2 iš jų skriejo į vartų plotą.

Ties šiuo susitikimu nutrūko dešimties „Bayern“ laimėtų susitikimų serija.

Miuncheno ekipa su 19 taškų išliks pirma, tačiau juos prisivyti jau šiandien gali „RB Leipzig“, o Lėverkūzeno „Bayer“ atsilieka tik vienu tašku.