Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 24d. 18:31

Naujasis „Sūduvos“ treneris pažėrė neigiamų faktų apie Vladimirą Čeburiną

Heimo Pfeifenbergeris ir Vladimiras Čeburinas
nuotr. Vytauto Kuralavičiaus ir Sauliaus Čirbos / Heimo Pfeifenbergeris ir Vladimiras Čeburinas

Heimo Pfeifenbergeris, pakeitęs Vladimirą Čeburiną prie Marijampolės „Sūduvos“ vairo, pasidalino pirmaisiais įspūdžiais iš Lietuvos su Austrijos žiniasklaida, o interviu metu ne iš teigiamos pusės pasisakė ir apie anksčiau Lietuvos čempionams vadovavusį specialistą iš Kazachstano.

Sausio 2-ąją H.Pfeifengeris gavo pasiūlymą iš „Sūduvos“, sausio 4-ąją jis jau turėjo kontraktą savo el. pašto dėžutėje, sausio 7-ąją sutartį pasirašė, o sausio 10-ąją atvyko į Marijampolę.

53-jų austras, prieš daugiau nei savaitę davęs interviu „Sky Sports“, pasakojo, kad daug laiko galvoti nebuvo.

„Mano vyresnioji dukra pasakė: „Daryk tai!“ Tam pritarė ir mano partnerė. Aš taip pat norėjau išeiti iš komforto zonos, pasisemti naujos patirties“, – pasakojo „Sūduvos“ treneris.

nuotr. Vytauto Kuralavičiaus/Heimo Pfeifenbergeris
nuotr. Vytauto Kuralavičiaus/Heimo Pfeifenbergeris

Jis tikino reikiamą informaciją surinkęs labai greitai.

„Mano buvęs komandos draugas Christianas Furstalleris turi verslo kontaktų Lietuvoje, kurie pasakė, kad šalis yra ekonomiškai auganti, joje viskas finansiškai švaru ir rimta. Tai mane nuramino“, – kalbėjo H.Pfeifenbergeris.

Kaip „Sky Sports“ pasakojo treneris, jis su dviem lagaminais išskrido iš Vienos į Vilnių, o tuomet pervažiavo į Marijampolę. Jį lydėjo klubo prezidento sūnus, kalbantis vokiškai.

Po nakties viešbutyje H.Pfeifenbergeris persikėlė į nedidelį butą miesto centre. Virtuvė, svetainė, vonia. Nieko prabangaus, tik nėra indų.

„Mes nuvykome su sporto direktoriumi į parduotuvę, jis už viską sumokėjo. Tai buvo kaip atvykimo dovana, – juokėsi H.Pfeifenbergeris. – Tik neturiu indaplovės. Nieko, kai buvau vaikas, plaudavau rankomis.“

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Heimo Pfeifenbergeris
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Heimo Pfeifenbergeris

„Ankstesniojo trenerio metodai tikriausiai yra viena priežasčių, kodėl Pfeifenbergeris gavo šansą“, – rašo „Sky Sports“.

„Girdėjau, kad jis (V.Čeburinas – aut. past.) buvo įvedęs labai griežtą režimą su ilgomis treniruotėmis ir video peržiūromis. Ir papildomomis pratybomis, net jei buvo sužaista lygiosiomis.

Kai kurie žaidėjai nebūtų pratęsę sutarčių, jei jis būtų likęs. Todėl klubas ir ieškojo naujojo trenerio“, – austrams pasakojo H.Pfeifenbergeris, nors „Sūduva“ buvo pasiūliusi sutartį V.Čeburinui ir tik po kazacho neigiamo atsakymo ėmė ieškoti jam įpėdinio.

Kai kurie žaidėjai nebūtų pratęsę sutarčių, jei jis būtų likęs

Treneriui iš Austrijos koją kišti gali ir kalbos barjeras.

„Viskas daugiausiai vyks angliškai. Aš suprantu beveik viską, bet su kalbėjimu turiu problemų. Turiu patobulėti“, – tikino strategas.

Papasakojo H.Pfeifenbergeris ir apie infrastruktūrą: „Mažas, jaukus stadionas ir maniežas su dirbtine danga.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

06:42
10:09

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką