Nepriekaištingas: E.Šetkus įvarčio Izraelyje nepraleidžia jau daugiau nei 4 žaidimo valandas

Ernestas Šetkus toliau sėkmingai saugo „sausus“ vartus stipriausioje Izraelio lygoje.
Ernestas Šetkus
Ernestas Šetkus / Sauliaus Čirbos nuotr.
Temos: 1 Ernestas Šetkus

Lietuvio atstovaujamas Haifos „Hapoel“ namuose 4:0 sutriuškino Akrės „Hapoel“ ir tvirtai pirmauja turnyrinėje lentelėje, artimiausią persekiotoją lenkdamas 6 taškais.

Dar nepralaimėjęs Haifos klubas sezoną pradėjo 5 pergalėmis ir 2 lygiosiomis.

Nepraleisti įvarčio E.Šetkui pavyko trečiose šio sezono rungtynėse ir antrose iš eilės. Iš viso E.Šetkus įvarčio nepraleidžia jau 266 žaidimo minutes (4,4 val.), neskaitant pridėtinio laiko kėliniuose.

Prieš tai E.Šetkaus komanda 1:0 įveikė Kirjat Šmonos „Hapoel Ironi“ ir sužaidė lygiosiomis 1:1 su Beer Ševos „Hapoel“, įvartį praleisdama 4-ą minutę.