TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Nesportišku elgesiu pažymėtame pasaulio čempionato aštuntfinalyje – Anglijos pergalė

Anglijos moterų futbolo rinktinė pasaulio čempionato aštuntfinalyje tik po baudinių serijos nugalėjo Nigeriją.
Lauren James
Lauren James / „Scanpix“ nuotr.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi rezultatu 0:0, tačiau prieš pat pratęsimą Anglijos komanda neteko vienas žaidėjos.

Lauren James 87-ąją minutę mynė ant gulinčios oponentės ir gavo tiesioginę raudoną kortelę.

21-erių Londono „Chelsea“ atstovė kaip reikiant apsunkino savo komandos situaciją, tačiau galiausiai Anglija vis dėlto triumfavo.

Anglė Georgia Stanway ir nigerietė Desire Oparanozie nerealizavo pirmųjų savo komandų baudinių, tačiau kitos keturios Anglijos futbolininkės smūgiavo tiksliai, o štai Michelle Alozie suklydo ir Nigerijos pasirodymas pasaulio čempionate – baigtas.

Ketvirtfinalyje Anglija susitiks su Kolumbija arba Jamaika.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti