TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

„Osasuna“ vartininkas per 2 minutes atrėmė du 11 metrų baudinius

Ispanijos futbolo pirmenybėse Madrido „Atletcio“ užtikrintai 3:0 įveikė Pamplonos „Osasuna“ vienuolikę, tačiau šlovės spinduliuose pasimaudė ir pralaimėjusios komandos vartininkas.
Salvatore Sirigu
Salvatore Sirigu / „Scanpix“ nuotr.

Rungtynėms baigiantis Salvatore Sirigu kiek daugiau nei per pusantros minutės atrėmė du 11 metrų baudinius.

89 minutę baudinys į „Osasuna“ vartus buvo paskirtas už pražangą, tačiau Yannicko Carrassco smūgį S.Sirigu atrėmė.

Tepraėjus kelioms dešimtims sekundžių dar kartą buvo paskirtas baudinys į „Osasuna“ vartus, bet 30-metis italų vartininkas perkando ir Thomaso bandymą.

Per 32 turus vos 17 taškų surinkusi ir 73 įvarčius praleidusi „Osasuna“ yra absoliuti lygos autsaiderė. „Atletico“ šią komandą įveikė dviejų Y.Carrasco (30 ir 47 min.) ir Filipe Luiso (61 min.) įvarčių dėka.

Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti