Paskui L.Messi: „Atletico“ užbaigė C.Ronaldo kelionę Čempionų lygoje

Antradienio vakarą UEFA Čempionų lygoje buvo sužaisti dar du aštuntfinalio etapo atsakomieji susitikimai, po kurių toliau žengė Madrido „Atletico“ ir Lisabonos „Benfica“ komandos, laimėjusios lemiamus mūšius vienodais rezultatais 1:0.
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Cristiano Ronaldo su „Manchester United“ savo aikštėje priėmė Madrido „Atletico“.

Pirmoji šių ekipų akistata Ispanijos sostinėje buvo pasibaigusi taikiai 1:1, tad viskas sprendėsi antradienio vakarą „Old Trafford“.

Nors „raudonieji velniai“ turėjo nežymią teritorinę persvarą, pirmasis įvartis, kaip ir pirmajame mače, krito būtent į jų vartus.

41-ąją minutę „Atletico“ surengė greitą išpuolį, kurio paskutinėje stadijoje Antoine'as Griezmannas atliko perdavimą Renanui Lodi, o šis galva iš kelių metrų smūgiavo neatremiamai – 1:0.

Po pertraukos šeimininkai buvo žymiai aktyvesni, turėjo kur kas daugiau progų, tačiau „Atletico“ vartų sargas Janas Oblakas žaidė nepriekaištingai.

Įdomu tai, kad nei C.Ronaldo, nei ilgametis jo oponentas Lionelis Messi į Čempionų lygos ketvirtfinalį nepateko antrą sezoną iš eilės. Prieš tai nė vieno jų tarp aštuonių stipriausių žemyno komandų nebuvo tik 2005-aisiais.

Lygiosiomis 2:2 buvo pasibaigusi ir Amsterdamo „Ajax“ bei Lisabonos „Benfica“ pirmoji akistata Portugalijos sostinėje.

Nors atsakomojo mačo favoritu buvo laikomi olandai, sėkmė kaip ir Mančesteryje, šypsojosi svečiams.

77-ąją minutę prie „Ajax“ vartų buvo skirtas baudos smūgis. Alejandro Grimaldo puikiai perdavė kamuolį į baudos aikštelę, o aukščiau už visus iššokęs Darwinas Nunezas galva pelnė pergalingą įvartį ir išvedė „Benfica“ į ketvirtfinalį.

Priminsime, kad „Ajax“ buvo viena iš trijų komandų, kuri šį sezoną laimėjo visas šešias Čempionų lygos grupės etapo rungtynes.

Praėjusią savaitę pirmąsias keturias vietas ketvirtfinalyje užsitikrino Madrido „Real“, Miuncheno „Bayern“, „Liverpool“ ir „Manchester City“.