Pergalingas vakaras – lietuvių atstovaujami klubai skinasi kelią link Čempionų lygos

Trečiadienio vakarą įvyko UEFA Čempionų lygos atrankos antrojo etapo atsakomosios rungtynės, kuriose netrūko ir lietuviškų akcentų – abu lietuvius savo gretose turintys klubai žengė tolyn.
Giedrius Arlauskis
Giedrius Arlauskis / „Scanpix“ nuotr.

Pirmasis į UEFA Čempionų lygos atrankos trečią etapą žengė Klužo CFR klubas, kurio vartus saugo lietuvis Giedrius Arlauskis.

Vartininkas iš Lietuvos išlaikė „sausus“ vartus, o Rumunijos klubas namuose 2:0 nugalėjo „Lincoln Red Imps“ iš Gibraltaro.

18-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Mike'as Cestoras, o 58-ąją minutę rezultatą padvigubino Runaras Sigurjonssonas.

Pirmajame šių ekipų mače Klužo CFR triumfavo 2:1, tad bendras dviejų rungtynių rezultatas tapo 4:1.

Kitame atrankos etape jų lauks Berno „Young Boys“ (Šveicarija).

PFC Ludogorets 1945 nuotr./Valdas Dambrauskas

Po geros valandos tolyn žengė ir Razgrado „Ludogorec“, kurį treniruoja Valdas Dambrauskas. Tik kur kas dramatiškiau.

Bulgarijos čempionai, visai neseniai iškovoję ir šalies Supertaurę, namuose tik rungtynių pabaigoje 3:1 palaužė Murska Sobotos „Mura“ iš Slovėnijos.

V.Dambrausko kariauna jau 4-ąją minutę išsiveržė į priekį po tikslaus Pieroso Sotiriou smūgio, bet 64-ąją minutę rezultatas tapo lygus – pasižymėjo Tomi Horvatas.

Visgi „Ludogorec“ susigrąžino ir įtvirtino savo pranašumą pačioje rungtynių pabaigoje. Iš pradžių 82-ąją minutę driokstelėjo Elvis Manu, o 90-ąją minutę kelialapį į kitą etapą šeimininkams padovanojo Cauly Oliveira-Souza.

Bulgarų varžovu kitame atrankos etape bus Pirėjo „Olympiakos“.