Po pergalingo įvarčio JAV herojus atsidūrė ligoninėje

JAV futbolo rinktinė pergalingai užbaigė pasaulio futbolo čempionato grupių etapą ir žengė į atkrintamąsias varžybas, bet pirmoji amerikiečių pergalė Katare nepraėjo be pasekmių – lemiamo įvarčio autorius Christianas Pulišičius buvo išgabentas į ligoninę.

Jauniausią sudėtį šiose pirmenybėse antradienį į aikštę išleidę amerikiečiai vieninteliu tiksliu Londono „Chelsea“ žaidėjo smūgiu 1:0 įveikė Iraną ir B grupėje su 5 taškais liko tik už 7 taškus surinkusios Anglijos nugaros.

Vienintelį įvartį emocingoje akistatoje su Iranu JAV rinktinei 38-ą minutę pelnė Ch.Pulišičius, bet atlikęs smūgį jis susidūrė su varžovų vartininku Alireza Beiranvandu ir patyrė traumą.

24-erių puolėjas negalėjo džiaugtis įvarčiu ir kelias minutes pragulėjo ant žolės, kol jam buvo suteikiama pagalba.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Christiano Pulišičiaus ir Alireza Beiranvando susidūrimas

Galiausiai, Ch.Pulišičius buvo pakeistas per pertrauką bei išgabentas į ligoninę, kur jam atlikti tyrimai.

Kaip vėliau pranešė JAV rinktinė, Ch.Pulišičiui nustatytas dubens sumušimas, bet ilgo laiko be futbolo JAV lyderis praleisti neturės.

Amerikiečiai tikisi, kad puolėjas galės žaisti jau šeštadienį, kai JAV rinktinė pasaulio čempionato aštuntfinalyje grumsis su A grupę laimėjusiais Nyderlandais.

Kad galės žaisti tvirtina ir pats futbolininkas.

„Taip suknistai didžiuojuosi savo vyrukais. Būsiu pasiruošęs šeštadienį, nesijaudinkite“, – dar iš ligoninės palatos rašė Ch.Pulišičius.

Vėliau JAV rinktinės paskyra pasidalino vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip į viešbutį sugrįžusį Ch.Pulišičių apsikabina komandos draugas Timothy Weah.

„Chelsea“ futbolininkas, net ir sužaidęs tik vieną kėlinį, antradienį buvo pripažintas geriausiu susitikimo žaidėju.

Tai buvo pirma JAV pergalė po dvejų lygiųjų Katare – prieš Velsą (1:1) ir Angliją (0:0).

Į pasaulio čempionato atkrintamąsias amerikiečiai pateko pirmąsyk nuo 2014 metų.