„Premier“ lyga: „Everton“ antausis „aristokratams“ ir „Arsenal“ pergalė

Anglijos „Premier“ lygoje itin svarbią pergalę kovoje dėl išlikimo šventė Liverpulio „Everton“ komanda, nugalėjusi Londono „Chelsea“. Pergalę šventė ir Londono „Arsenal“, kovojantis dėl vietos ketverte.
Richarlisonas
Richarlisonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Everton“ 1:0 palaužė pastaruoju metu stringantį „Chelsea“.

Namuose žaidusi Liverpulio komanda įvartį mušė 46-ąją minutę, kai po Demarai'aus Gray perdavimo kamuolį į tinklą pasiuntė Richarlisonas.

„Everton“ vis dar lieka 18-oje vietoje, kuri reiškia iškritimą į žemesnį divizioną. Nuo 17-oje pozicijoje esančio „Leeds United“ Liverpulio futbolininkai atsilieka 2 taškais ir dar turi rungtynes atsargoje.

Net 68-erius metus „Everton“ futbolininkai rungtyniauja aukščiausioje Anglijos lygoje.

„Chelsea“ turi 66 taškus ir yra trečioje vietoje.

„Arsenal“ futbolininkai išvykoje 2:1 nugalėjo „West Ham United“ futbolininkus.

Iki pertraukos krito du įvarčiai: Robas Holdingas 38-ąją minutę vedė „Arsenal“ į priekį, o rezultatą paskutinę pirmojo kėlinio minutę lygino Jarrodas Bowenas.

Galiausiai Mikelio Artetos komandai pergalę nukalė 54-ąją minutę pelnytas Gabrielio Magalhaeso įvartis.

„Arsenal“ su 63 taškais yra ketvirtoje vietoje ir dviem lenkia Londono „Tottenham Hotspur“ ekipą, kuri sekmadienį 3:1 laimėjo prieš „Leicester City“.