„Premier“ lygos vienvaldžiu lyderiu tapo „Arsenal“, pagaliau laimėjo ir „Manchester United“

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos dar šešerios 20-ojo turo rungtynės. Sunkią pergalę pasiekęs „Arsenal“ sulaukė gerų naujienų iš „Liecester City“, kurie nesugebėjo įveikti „Bournemouth“ – tai leido Šiaurės Londono ekipai įsitvirtinti lygos viršūnėje. Pagaliau laimėjo ir „Manchester United“.
Laurent Koscielny
Laurent Koscielny / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Londono „Arsenal“ – „Newcastle United“ 1:0

Lygos lyderiai pirmajame kėlinyje niekuo ypatingu neišsiskyrė, nė karto nepataikė į vartų plotą, o svečiams tai padaryti leido net keturis sykius. Vis dėlto „Nwcastle“ bandymai irgi didelio pavojaus nesukėlė.

Giorginio Wijnaldumas 48-ąją minutę sukūrė geriausią iki tol progą įvarčiui, kai atliko smūgį galva baudos aikštelėje, tačiau pataikė vartų vidurį. Petras Cechas smūgį atrėmė.

Laurent Koscielny įvartis

Įvartį aikštės šeimininkai pasiekė 72-ąją minutę. Mesutas Ozilas kėlė kampinį, kamuolys atšoko aukštai virš galvos aikštelės, o Olivier Giroud smūgiavo galva į vartus. Vartininkas smūgį būtų sugavęs, tačiau prieš pat jį atsidūręs Laurent Koscielny kyštelėjo koją ir įmušė įvartį.

Pirmoje vietoje įsitvirtinusių Arsene'o Wengero auklėtinių pranašumas prieš „Leicester City“ – du taškai. „Newcastle“ su vos 17 taškų liko iškritimo zonoje.

„Leicester City“ – „Bournemouth“ 0:0

Abi komandos pirmajame kėlinyje sukūrė tikrai pavojingų situacijų, tačiau nė viena jų nesibaigė smūgiais į vartų plotą. Dvi progas iššvaistė rezultatyviausias lygos snaiperis Jamie Vardy, 26-ąją minutę pataikęs į virpstą, o 38-ąją smūgiavęs tik šiek tiek pro šalį.

Tik prasidėjus antram kėliniui J.Vardy vėjais paleido dar vieną progą, tačiau 58 min. svečiai prisidirbo.

Į priekį išvedus J.Vardy jį sustabdyti bandęs Simonas Francisas baudos aikštelėje tik pražanga sustabdė varžovą ir gavo raudoną kortelę, o „Leicester“ – teisę mušti baudinį. Arturas Borucas sugebėjo atremti Riyiado Mahrezo smūgį.

Simono Franciso raudona kortelė

Lesterio ekipai tai buvo antrosios lygiosios ir trečiosios nelaimėtos rungtynės iš eilės. Jie nuo „Arsenal“ dabar atsilieka dviem taškais, tačiau 4 lenkia rungtynėmis mažiau žaidusią „Manchester City“.

„Manchester United“ – „Swansea City“ 2:1

Pirmą pergalę per pastarąsias septynerias „Premier“ lygos rungtynes iškovojo ir „Manchester United“, namuose 2:1 įveikusi „Swansea City“ komandą.

Anthony Martialo įvartis

Įvarčiai pasipylė antrame rungtynių kėlinyje. Po tikslaus Ashley Youngo perdavimo 48-ąją minutę „Man Utd“ į priekį išvedė Anthony Martialis, L.Fabianskį nuginklavęs galvą ir pelnęs 5-ąjį savo įvartį „Premier“ lygoje.

Gylfi Sigurdssono įvartis

70-ą minutę „Swansea City“ saugui Gylfi Siggurdsonui trumpam pavyko išlyginti rezultatą, tačiau jau po septynių minučių nuostabiu smūgiu „Raudoniesiems velniams“ pergalę išplėšė Wayne'as Rooney.

Po šios pergalė MU su 33 taškais aplenkė šeštadienį taip pat laimėjusį „West Ham United“ klubą ir pakilo į penktąją vietą. „Gulbės“ su vos 19 taškų atsidūrė prie pat iškritimo zonos – 18-oje pozicijoje.