„Primera“: G.Arlauskio ekipa – prie iškritimo zonos, „Barcelona“ – tvirtai viršūnėje

Ispanijos „Primera“ lygoje baigėsi 27-asis pirmenybių turas. Visiškai skirtingai jame sekėsi Barselonos komandoms. Giedrius Arlauskis po traumos pasveiko, tačiau aikštėje dar nepasirodė, o jo ekipa ir vėl atsidūrė prie iškritimo zonos.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Čempionės titulą ginantis „Barcelona“ klubas persvarą nuo antroje vietoje esančios Madrido „Atletico“ vienuolikės padidino iki 8 taškų.

Katalonai išvykoje į kitą Madrido stadioną 5:1 įveikė „Rayo Vallecano“ futbolininkus.

Ivanas Rakitičius ir Lionelis Messi 22 ir 23 minutėmis dukart nuginklavo šeimininkų vartininką, o kėlinio pabaigoje jų bėdos tik padidėjo – pašalintas D.Llorente.

L.Messi jau 53-ąją min. pasižymėjo dar sykį, tačiau mažumoje žaidusi „Rayo Vallecano“ sugebėjo įmušti – 57 min. pasižymėjo Manucho.

Ivano Rakitičiaus įvartis

68-ąją min. šeimininkai gavo antrą raudoną kortelę – išvytas Manuelis Iturra. Po jo pražangos skirtas 11 metrų baudinys, tačiau Luisas Suarezas neįmušė.

Luisas Suarezas neįmušė baudinio

Po kelių minučių L.Messi įmušė trečią kartą, o 86-ąją min. paskutinę vinį įkalė Arda Turanas.

Su 19 įvarčių L.Messi snaiperių įskaitoje aplenkė Neymarą (18) ir pavijo tiek pat turintį Karimą Benzemą. Pirmauja 25 įvarčius įmušęs Luisas Suarezas, dviem lenkiantis Cristiano Ronaldo.

Trečiasis Lionelio Messi įvartis

Tuo tarpu „Espanyol“ ekipa, kurioje ant suolo mačą praleido po traumos pasveikęs G.Arlauskis, savo aikštėje 0:3 neatsilaikė prieš turnyro lentelės kaimynę Sevilijos „Real Betis“.

Su 28 taškais „Espanyol“ atsidūrė per du taškus nuo iškritimo zonos. 18-oje vietoje žengiantys „Granada“ (26 tšk.) futbolininkai 2:0 įveikė laipteliu žemiau esančią „Gijon“ (24 tšk.).