27-erių futbolininkas – sveikas, bet yra užsitraukęs R.Amorimo nemalonę.
„Priežastis ta pati – treniruotės ir elgesys po jų, laisvalaikis. Tai, kaip futbolininkas, mano supratimu, turi elgtis gyvenime. Man svarbi kiekviena detalė. Ir svarbi kasdien, – aiškino R.Amorimas.
– Jeigu dalykai nesikeičia, jie nesikeis. Šios taisyklės galioja kiekvienam žaidėjui. Turi stengtis maksimaliai.“
„Matyti, kad ant atsarginių žaidėjų suolo mums šiek tiek trūksta greičio, bet geriau pasirinksiu Jorge Vitalį (63-ejų „Manchester United“ vartininkų trenerį, – past.) nei žaidėją, kuris neatiduoda maksimumo kiekvieną dieną“, – M.Rashfordą kritikavo R.Amorimas.
Pranešimai apie tai, kad M.Rashfordas paliks „Manchester United“ ekipą jau šio futbolininkų perėjimo lango metu, netyla kiekvieną dieną.
Anglas siejamas su „AC Milan“, Dortmundo „Borussia“, „Barcelona“ ir Londono „West Ham“ klubais, bet derybas stabdo didžiulė puolėjo alga.
Mančesterio ekipoje, kaip skelbiama, jis uždirba 325 tūkst. svaro sterlingų (387 tūkst. eurų) per savaitę. „Manchester United“, esą, sutiktų mokėti pusę šios sumos, jei M.Rasfordas būtų tik išnuomotas.
Pardavimo kaina įvardijama kaip 50 mln. svarų sterlingų (59,5 mln. eurų).


