Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 25d. 10:00

R.Pikčilingis lieka: po kilusių aistrų Kauno futbolo vadovas bus renkamas vėliau

Edgaras Stankevičius ir Romas Pikčilingis
LFF nuotr. / Edgaras Stankevičius ir Romas Pikčilingis

Paskubomis naujus prezidento rinkimus užsimojusi surengti Kauno apskrities futbolo federacija (KAFF) sulaukė pasipriešinimo. Antradienį vykusiame valdybos posėdyje nuspręsta, kad gruodžio 4-ąją turėjęs vykti Eilinis visuotinis narių susirinkimas bus perkeltas į naują datą.

15min primena, kad naujus rinkimus buvo nuspręsta organizuoti po to, kai dabartinis KAFF prezidentas Romas Pikčilingis netikėtai nusprendė atsistatydinti iš savo pareigų, nors iki kadencijos pabaigos buvo belikę vos keli mėnesiai.

71-erių ilgametis LFF funkcionierius turėjo vadovauti organizacijai iki 2021-ųjų balandžio, tačiau įteikė atsistatydinimo pareiškimą, nors aiškių motyvų taip ir nenurodė.

15min kelis kartus bandė susisiekti su ilgamečiu LFF varžybų ir renginių skyriaus vadybininku, tačiau šis nekėlė telefono ragelio.

KAFF nuotr./Romas Pikčilingos
KAFF nuotr./Romas Pikčilingos

Vis dėlto kur kas daugiau aistrų kilo po to, kai to paties R.Pikčilingio ir KAFF sprendimu naujus prezidento rinkimus koronaviruso pandemijos akivaizdoje buvo nuspręsta surengti balsuojant sms žinutėmis ir elektroniniu paštu.

Nepasitenkinimą tuo bendraudami su 15min išreiškė net trys prezidento posto panorę siekti kandidatai Rimvydas Čekavičius, Audrius Markevičius ir Laimis Bičkauskas. Jie aiškiai pasigedo skaidrumo, nes pagal sumanymą balsus turėjo skaičiuoti LFF paskirti advokatai Laimonas Markauskas ir Algimantas Šindeikis.

Ketvirtasis pretendentas Dainius Šumauskas yra laikomas rinkimų favoritu ir teigė taip pat neprieštarausiąs, jei prezidentas bus išrinktas vėliau, kai laikai bus ramesni ir bus galimybė surengti fizinį balsavimą.

15min žiniomis, šiomis dienomis į KAFF elektroninio pašto dėžutę pradėjo plaukti visas šūsnys laiškų su narių nepasitenkinimais. KAFF rinkimuose balsavimo teisę turės 24 nariai.

15min nuotr./KAFF nariai
15min nuotr./KAFF nariai

Taigi antradienį KAFF valdyba buvo priversta šaukti susirinkimą ir gesinti įsiplieskusias aistras. Jo metu buvo nuspręsta Eilinį visuotinį narių susirinkimą organizuoti tuomet, kai bus panaikinti apribojimai tokio pobūdžio renginių Lietuvoje organizavimui.

KAFF valdyba taip pat pritarė, jog iki kol bus išrinktas naujasis KAFF prezidentas, šias pareigas toliau eitų R.Pikčilingis.

Tuo tarpu kandidatų skaičius sumažėjo iki trijų. R.Čekavičius jau anksčiau 15min žadėjo pasitraukti iš rinkimų kovos, jeigu rinkimai bus nukelti į vėlesnį laiką, o ne viskas daroma paskubomis.

Apie savo apsisprendimą trauktis filmų, reklamų, internetinių ir televizijos projektų režisierius bei projektų vadovas 15min ir KAFF informavo oficialiu laišku.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką