2018 12 22 /23:47

„Roma“ aštuntą kartą iš eilės Turiną paliko pralaimėjusi, „Lazio“ pakilo į ketvertuką

Italijos „Serie A“ futbolo lygoje Turino „Juventus“ namuose 1:0 nugalėjo „Roma“ vienuolikę. Mario Mandžukičius pasižymėjo 35-ą minutę ir lėmė jau aštuntą iš eilės „Juventus“ pergalę prieš „Roma“, žaidžiant Turine.
Mario Mandžukičius
Mario Mandžukičius / „Scanpix“ nuotr.

Įdomu tai, kad net keturios pastarosios „Juventus“ namų pergalės tarpusavio rungtynėse baigėsi identiškais rezultatais – 1:0.

„Juventus“ su 49 taškais pirmauja čempionate, „Roma“ su 24 taškais po šio turo bus 10-oje pozicijoje.

Romos „Lazio“ pasinaudojo „AC Milan“ nesėkme ir pakilo į ketvirtąją „Serie A“ poziciją. „AC Milan“ namuose 0:1 nusileido „Fiorentina“ vienuolikei, kuri Milane laimėjo pirmą kartą nuo 2013 metų.

Vienintelį mačo įvartį 73-ią minutę pelnė Federico Chiesa, buvusio Italijos rinktinės puolėjo Enrico Chiesos sūnus.

Su 27 taškais „AC Milan“ nusmuko į penktą poziciją, „Fiorentina“ įsirašė 25-ąjį tašką ir žengia septinta.

Į ketvertuką pakilo „Lazio“ (28 taškai), namie 3:1 nugalėjusi „Cagliari“ vienuolikę.

Įvarčius nugalėtojams mušė Sergejus Milinkovičius-Savičius (12 min.), Francesco Acerbi (23 min.) ir Senadas Luličius (67 min.).

Svečių gretose laiką pasižymėjo Joao Pedro, per teisėjo pridėtą realizavęs baudinį.

Lyderę Turino „Juventus“ ekipą besivaikanti „Napoli“ (41 taškas) namuose 1:0 įveikė SPAL komandą. Pergalę atnešė Raulio Albiolio įvartis, pelnytas 45-ą minutę.