Sensacija Čempionų lygoje: „šachtininkai“ iš Donecko palaužė „karalius“

Trečiadienio Čempionų lygos kovos prasidėjo sensacingai – Madrido „Real“ namuose 2:3 krito prieš Donecko „Šachtar“.
Donecko „Šachtar“
Donecko „Šachtar“ / „Scanpix“ nuotr.

Tai buvo pirmosios šių komandų rungtynės šiame Čempionų lygos sezone, kuris startavo antradienį.

Visus tris įvarčius „šachtininkai“ pelnė antroje pirmojo kėlinio pusėje: 29-ąją minutę pasižymėjo Tete, 33-ąją į savo vartus įsimušė Raphaelis Varane, o 42-ąją minutę varžovų triuškinimą pradėjo Manoras Solomonas.

Vis dėlto „Real“ nesulūžo ir ėmė lipti ant kulnų. Iš pradžių Luka Modričius pelnė įvartį 54-ąją minutę, o dar po penkių minučių mušė Vinicius Junioras.

Federicas Valverde per pridėtą laiką pelnė išlyginamąjį įvartį, bet teisėjas, pasinaudojęs VAR, tikslų smūgį anuliavo dėl nuošalės.

Kitose ankstyvosiose trečiadienio rungtynėse „Salzburg“ 2:2 sužaidė su Maskvos „Lokomotiv“.