„Serie A“ pirmenybėse „Lazio“ skėlė antausį „Milan“

Šį savaitgalį žaidžiamos 20-ojo Italijos čempionato turo rungtynės. Šeštadienį „Serie A“ pirmenybėse savo santykius aiškinosi dvi ekipų poros.
„Lazio“ futbolininkai
„Lazio“ futbolininkai / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

„Cagliari“ po atkaklios kovos namie sugebėjo palaužti lentelės vidutinioką „Sassuolo“ ir bent jau trumpam pakilti iš iškritimo zonos. Mačas baigėsi rezultatu 2:1, tačiau visus įvarčius pelnė aikštės šeimininkai, nes vienas tikslus smūgis krito į savus vartus.

Vakarinėse rungtynėse ketvirtojoje pozicijoje žengęs Romos „Lazio“ savame stadione priėmė šį sezoną prastą žaidimą demonstruojančius „Milan“ futbolininkus. Susitikimo pradžioje įvykiai iš pradžių pakrypo netikėta linkme, nes vos ketvirtąją minutę svečius į priekį išvedė Jeremy Menezas.

Vis dėlto, antrajame kėlinyje sostinės vienuolikė atsitiesė: iš pradžių puikiu smūgiu po Miroslavo Klose perdavimo pasižymėjo Marco Parolo, tuomet tas pats M.Klose, perėmęs kamuolį iš varžovų gynėjų, šaltakraujiškai pasiuntė jį į vartus, o laikui jau artėjant į pabaigą pergalę antru tiksliu smūgiu įtvirtino Parolo.

Rezultatai:

„Cagliari“ - „Sassuolo“ 2:1
[1:0] 20' Luca Rossettini
[1:1] 76' Luca Rossettini (į savus vartus)
[2:1] 79' Duje Copas

„Lazio“ - „Milan“ 3:1
[0:1] 4' Jeremy Menezas
[1:1] 47' Marco Parolo
[2:1] 51' Miroslavas Klose
[3:1] 81' Marco Parolo
90' Philippe'as Mexesas („Milan“) pašalintas iš aikštės