Smūgis čempionams – „Chelsea“ nokautas namuose

„Premier“ lygos čempionų titulą ginantys Londono „Chelsea“ futbolininkai naująjį sezoną pradėjo netikėta nesėkmę. Į „Stamford Bridge“ atvykę vieni autsaiderių „Burnley“ futbolininkai išsivežė pergalę 3:2 (3:0).
Samas Vokesas pelnė du įvarčius
Samas Vokesas pelnė du įvarčius / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Jau 14-ąją rungtynių minutę čempionai liko be kapitono Gary Cahillo, kuris gavo tiesioginę raudoną kortelę už grubią pražangą prieš varžovą. Gynėjas įvažiavo į varžovą tiesiomis kojomis.

Rungtynes starto sudėtyje pradėjęs 20-metis Jeremie Boga jau po kelių minučių buvo pakeistas gynėjų Andreasu Christenseu. Jaunojo puolėjo debiutas klube truko vos 18 minučių.

Nors „Chelsea“ ir be vieno žaidėjo kamuolį kontroliavo daugiau, tačiau įvartį pasiekė svečiai. 24 min. Samas Vokesas prieš vartus į ore skriejantį kamuolį pataikė netiksliai, tačiau šis vis tiek nuskriejo tiesiai į apatinį vartų kampą.

„Chelsea“ duobė pagilėjo kėlinio pabaigoje. 39 min. Stephenas Wardas po aukšto komandos draugo perdavimo į baudos aikštelės kraštą meistriškai sustabdė kamuolį krūtine, numetė jį sau po kojomis ir galingu smūgiu nuginklavo Thibaut Courtois.

Jau 43-ąją minutę „Chelsea“ buvo visiškame nokaute. S.Vokesas sulaukė dar vieno aukšto perdavimo į baudos aikštelę ir būdamas visiškai laisvas antrą kartą nuginklavo vartininką.

Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviu „Chelsea“ žaidimu ir 69-ąją minutę po keitimo pasirodęs komandos naujokas pelnė pirmąjį įvartį.

Vis dėlto 81-ąją minutę Cescas Fabregasas paliko savo komandą žaisti devyniese, kai gavo antrąją geltoną kortelę. Davidas Luizas 88 min. dar įmušė antrąjį įvartį, tačiau tai čempionų nuo nesėkmės neišgelbėjo.

Sezono atidarymo rungtynes „Chelsea“ pralaimėjo pirmą kartą nuo 1998 metų.

Kitose rungtynėse Liverpulio „Everton“ ekipa iškovojo pergalę namuose po Wayne'o Rooney įvarčio.

Lygos naujokė „Huddersfield“ sugebėjo sezoną pradėti įspūdinga pergale išvykoje prieš „Crystal Palace“.

Rezultatai:

„Chelsea“ – „Burnley“ 2:3
14 min. raudona kortelė – G.Cahillas
[0:1] S.Vokesas 24'
[0:2] S.Wardas 39'
[0:3] S.Wardas 41'
[1:3] A.Morata 69'
81 min. raudona kortelė – C.Fabregasas
[2:3] D.Luizas 88'

„Crystal Palace“ – „Huddersfield“ 0:3
[0:1] J.Wardas 23' į savus vartus
[0:2] S.Mounie 26'
[0:3] S.Mounie 78'

„Everton“ – „Stoke City“ 1:0
[1:0] W.Rooney 45+1

„Southampton“ – „Swansea“ 0:0