Staigiai „Arsenal“ klubą ištikusi griūtis kainavo taškus prieš „Premier“ lygos lyderius

Fantastišką kėlinį sužaidęs Londono „Arsenal“ artėjo prie tikros naujametinės sensacijos „Emirates“ stadione prieš „Manchester City“, tačiau labai nesėkmingai susiklosčiusi keleto minučių atkarpa po pertraukos šeimininkus pasiuntė į nedėkingą situaciją – susitikimą jie galiausiai pralaimėjo 1:2.
Raudona kortelė Gabrieliui
Raudona kortelė Gabrieliui / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Tarsi ant sparnų rungtynes pradėję „kanonieriai“ pirmajame kėlinyje turėjo visą šūsnį pavojingų progų, kuomet atakų smaigalyje nuolatos atsidurdavo Gabrielis Martinelli.

Jaunajam brazilui nepavyko išnaudoti savo šansų, tačiau įvartį šeimininkams padovanojo kitas klubo talentas Bukayo Saka. Saugas 31-ąją minutę sulaukė puikaus perdavimo iš Kierrano Tierney ir išvedė „Arsenal“ į priekį.

Be vyriausiojo trenerio Mikelio Artetos, kuris užsikrėtė koronavirusu, rungtyniavę Londono futbolininkai antrojo kėlinio pradžioje smigo į gilią duobę.

Viskas prasidėjo nuo neapdairaus Granito Xhakos žaidimo baudos aikštelėje – šveicaras už marškinėlių prilaikė įsiveržusį Bernardo Silvą, o po VAR peržiūros buvo skirtas 11 metrų baudinys.

Jį užtikrintai realizavo Riyadas Mahrezas, tačiau šeimininkų bėdos nesibaigė – po keleto minučių už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo išvarytas Gabrielis.

Vieno futbolininko persvara aikštėje „miestiečiai“ pasinaudojo pačioje susitikimo pabaigoje – 90+3 min. pergalingą įvartį įmušė Rodri.

Net 11-ąjį kartą paeiliui vietiniame fronte laimėjusi Pepo Guardiolos kariauna nuo antroje vietoje esančios „Chelsea“ yra atsiplėšusi jau 11 taškų skirtumu.

„Arsenal“ ekipa, suklupusi pirmą kartą po keturių pergalių iš eilės, žengia ketvirta.