Staigmena Tautų lygoje: Šveicarija šešių įvarčių persvara pervažiavo Islandiją

UEFA Tautų lygoje užfiksuota pirma didelė staigmena – Šveicarijos rinktinė net 6:0 sutriuškino pasaulio čempionate dalyvavusią Islandiją. Komandos varžosi aukščiausiame turnyro divizione.
Šveicarija – Islandija
Šveicarija – Islandija / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Į priekį aikštės šeimininkai išsiveržė jau 13-ąją minutę, kai pasižymėjo Stevenas Zuberas, skirtumą padvigubino Denisas Zakaria.

Į pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 2:0, tačiau to, kas vyko vėliau, islandai nesapnavo net baisiausiuose košmaruose.

Xherdano Shaqiri (53 min.), Hario Seferovičiaus (67 min.), Albiano Ajeti (71 min.) ir Admiro Mehmedi (82 min.) įvarčiai pasiuntė Islandiją į visišką nokautą.

Islandija pasaulio čempionate D grupėje liko paskutinė, ten vienintelį tašką pavyko iškovoti rungtynėse prieš Argentiną, kurios baigėsi 1:1.

Prieš dvejus metus vykusiame Europos čempionate islandai tapo tikra sensacija, kuomet grupėje užėmė 2-ąją vietą, o aštuntfinalyje išspyrė pačią Angliją.