„Barca“ su sugrįžusiu L.Messi vos išvengė antros lygos klubo antausio

„Barcelona“ futbolininkai antrą savaitę iš eilės buvo priversti gelbėtis Ispanijos Karaliaus taurės turnyre. Šįkart aštuntfinalio mačo antrajame kėlinyje katalonai atsiliko, bet galiausiai įveikė „Rayo Vallecano“ futbolininkus – 2:1.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

Prieš savaitę „Barca“ turėjo vargo ir šešioliktfinalyje, kai trečio diviziono „Cornella“ ekipą palaužė tik po pratęsimo 2:0.

Šįkart mače prieš antrosios lygos „Rayo Vallecano“ klubą katalonai netgi atsiliko po 63-ąją minutę pelnyto Frano Garcios įvarčio.

„Barcą“ gelbėti ėmėsi po pertraukos į aikštę grįžęs Lionelis Messi, kuris 69-ąją minutę rezultatą išlygino.

Tai buvo pirmosios argentiniečio rungtynės po Ispanijos Supertaurės finalo, kai už smūgį varžovui šešiskart geriausias pasaulio futbolininkas buvo nubaustas ne tik raudona kortele, bet ir dvejų rungtynių diskvalifikacija.

Galiausiai, kai jau ėmė kvepėti pratęsimu, pergalę „Barcai“ atnešė 80-ąją minutę pasiektas Frenkie de Jongo įvartis.

Į ketvirtfinalį patekusi „Barcelona“ savo varžovą sužinos po burtų ceremonijos.

Primename, kad kiti Ispanijos grandai Madrido „Atletico“ ir Madrido „Real“ iš turnyro pasitraukė ankstesniuose etapuose.