Sunki „Borussia“ savaitė: praganė taškus ir Vokietijoje

Įspūdingai Vokietijos Bundeslygoje rungtyniavusią Dortmundo „Borussia“ sustabdė Gelzenkircheno „Schalke“. Rūro derbyje „mėlynieji“ išplėšė lygiąsias su turnyro lyderiais – 2:2.

„Borussia“ nuo 2023-iujų pradžios buvo laimėjusi aštuonerias rungtynes iš eilės ir nebuvo praradusi nė taško po pasaulio čempionato pertraukos. Iki šio vakaro.

Šią savaitę „Borussia“ suklupo ir UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje, kuriame 0:2 nusileido Londono „Chelsea“ ir pasitraukė iš tolesnės kovos.

Akistatoje su „Schalke“ „geltonieji“ dukart turėjo pranašumą, bet jį iššvaistė.

Nico Schlotterbeckas išvedė komandą į priekį 38 min., bet Marius Bulteris rezultatą 50-ą minutę išlygino.

Scanpix/IMAGO/Uwe Kraft nuotr./Nico Schlotterbeckas

Raphaelis Guerreiro dar sykį išvedė „Borussia“ į priekį 60-ą minutę, bet Kenano Karamano įvartis 79-ą minutę neleido švęsti pergalės Edino Teržičiaus komandai.

Lygiosios padėjo „Borussia“ sugrįžti į pirmąją vietą, bet prieš Miuncheno „Bayern“, kuris pasiekė galingą pergalę 24-ajame ture, Dortmundo klubas turi tik taško pranašumą.