Sunkus vakaras Italijos grandams: taškus barstė ir „AC Milan“, ir „Inter“

Italijos „Serie A“ čempionate trečiadienio vakarą nesisekė lyderiams – taškus pabarstė pirmąją ir antrąją vietas užimančios komandos.
Mario Mandžukičius
Mario Mandžukičius / „Scanpix“ nuotr.

Netikėtą antausį namuose gavo antroje vietoje žengiantis „AC Milan“. Jo ambicijoms smūgį sudavė „Sassuolo“, laimėjęs Milane 2:1.

Milaniečiai pirmavo po 30-ąją minutę pelnyto Hakano Calhanoglu įvarčio, tačiau svečiai išplėšė pergalę antrojo kėlinio pabaigoje – Giacomo Raspadori pasižymėjo 76 ir 83 minutėmis.

Kita Milano ekipa „Inter“ išvengė pralaimėjimo, tačiau pergalės taip pat neiškovojo. „Serie A“ lyderiai svečiuose 1:1 sužaidė su „Spezia“ klubu.

Diego Farias buvo išvedęs „Spezia“ į priekį 12-ąją minutę, tačiau 39-ąją minutę rezultatą išlygino „Inter“ kroatas Ivanas Perišičius.

Priešingai nei Milano klubai, trečioje vietoje žengiantis Turino „Juventus“ pergalę iškovojo.

Titulą ginantis, bet jį greičiausiai prarasiantis klubas namuose 3:1 nugalėjo Florencijos „Fiorentina“.

„Juve“ atsiliko po 25-ąją minutę pelnyto Gastono Brugmano įvarčio, tačiau į jį atsakė trimis tiksliais smūgiais.

43 ir 47 minutėmis pasižymėjo Alexas Sandro, o 68-ąją minutę pergalę įtvirtino Matthijsas De Ligtas.

Iki čempionato pabaigos likus šešiems turams, „Inter“ jau gali matuotis Italijos čempionų karūną, o „AC Milan“ ir „Juventus“ siekia išsaugoti vietą pirmajame ketverte, kad kitame sezone žaistų UEFA Čempionų lygoje.