Publikuota: 2018 sausio 5d. 23:50

Svajonių debiutas: Virgilis Van Dijkas išvedė „Liverpool“ į kitą FA taurės etapą

Virgilis Van Dijkas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Karštas Liverpulio derbis

Penktadienį sužaistos dvejos Anglijos FA taurės trečiojo etapo dvikovos. Liverpulio derbyje „Liverpool“ po nepaprastai atkaklios kovos 2:1 pranoko „Everton“ ekipą.

35-ąją minutę Jamesas Milneris šeimininkus išvedė į priekį, bet 67-ąją svečiai surengė žaibišką išpuolį ir islandas Gylfi Sigurdssonas rezultatą išlygino.

Ir tuomet atėjo brangiausio visų laikų gynėjo Virgilio Van Dijko šlovės akimirka.

84-ąją minutę po kampinio debiutantas galva pasiuntė kamuolį į vartus ir padovanojo savo ekipai bilietą į kitą etapą.

Vargais negalais atsakomųjų rungtynių išvengė ir „Manchester United“, namuose 2:0 palaužęs žemesnio diviziono „Derby County“.

Pergalę „raudoniesiems velniams“ garantavo 84-ąją minutę Jesse Lingardo pelnytas įvartis, o tašką rungtynėse jau per pridėtą laiką padėjo Romelu Lukaku.