2026-08-29 11:38

Tapinas: „Įdomiais laikais gyvename – šią savaitę Lietuvą labiausiai garsino futbolas“

„Įdomiais laikais gyvename, kai šią savaitę Lietuvą labiausiai garsino ir teigiamame kontekste skambėjo futbolas“, – Facebooke parašė Andrius Tapinas, pasidžiaugęs, kaip plačiai per pasaulį nuskriejo dvi su Lietuvos futbolo susijusius naujienos.

Visuomeninkas kalbėjo apie fenomenalų Valdo Dambrausko pasiekimą ir jo paties vadovaujamo Vilniaus „Žalgirio“ surengtą komunikacijos akciją.

Primenme, jog V.Dambrausko treniruojama Baku „Sabah“ pateko į UEFA Čempionų lygos pagrindines varžybas, o „Žalgiris“ atkreipė į save dėmesį pakviesdamas Ted Lasso personažą, kuriamą lietuvių kilmės akoriaus Jasono Sudeikio, treniruoti „Žalgirio“ moterų komandą.

„Sportine prasme Lietuva galėjo pasidžiaugti „Kauno Žalgirio“ pergale prieš Turkijos sporto milžiną „Bešiktaš“ ir faktu, kad Konferencijų lygos pagrindiniame etape turėsime Lietuvos klubą.

O dar buvo dvi lietuviško futbolo istorijos – Valdas Dambrauskas, laimėjęs Arūno Valinsko viktorinoje pinigų, investavo juos į mokslus ir dabar atvedė savo treniruojamą komandą į Čempionų lygą, ir Vilniaus „Žalgiris“ pakvietė Tedą Lasso treniruoti mūsų moterų komandą.

Mykolas Katkus rašė, kad Repsense tyrimas parodė, jog šitos istorijos sugeneravo tiek teigiamo pasaulinio dėmesio, jog tai tapo geriausia savaite Lietuvos įvaizdžiui per pastaruosius metus.

Dambrausko istoriją pasakojo 440 publikacijų 48 šalyse, o Žalgirio ir Ted Lasso – 130 istorijų 28 šalyse“, – parašė A.Tapinas.

„Ted Lasso kampanijos kūrybinis ir komunikacinis partneris – agentūra Go Vilnius papildė, kad Vilniaus Žalgirio moterų komandos kvietimas pasiekė potencialią 535 milijonų auditoriją ir sulaukė universalaus palaikymo – faktiškai visi straipsniai minėjo Vilnių, Lietuvą, Žalgirį ir futbolą pozityviai.

Repsense irgi akcentavo šiltą toną ir tai, kad abi istorijos sudomino auditorijas, kurių Lietuva iki šiol nepasiekdavo – nuo Indonezijos iki Paragvajaus.

Ir šitie skaičiai buvo iki vakar, kai ne tik straipsnį, bet ir išsamų interviu keturiomis kalbomis publikavo vienas didžiausių pasaulio futbolo portalų – Goal.com“, – pridūrė A.Tapinas.

Jis taip pat informavo, kiek kainavo „Žalgirio“ surengta komunikacijos kampanija: „Pirminis biudžetas buvo, berods, 1800 eurų, tačiau lyg ir pavyko pasispausti ir sutilpti į 1400“.

Įrašą A.Tapinas baigė klausimu „ar tai jau viskas?“.

„Valdo Dambrausko pavardė dar skambės garsiai didžiausiuose Europos stadionuose, o ar į Lietuvą galėtų atvykti Tedas Lasso?“, – užbaigė A.Tapinas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą