Tautų lygoje – portugalų ir ispanų pergalės bei estų išsigelbėjimas

UEFA Tautų lygoje ketvirtadienio vakarą sužaisti devyni susitikimai, o daugiausiai dėmesio pritraukė A diviziono kovos, kuriose pergales pasiekė Ispanijos ir Portugalijos rinktinės.
Triumfuojantys Estijos futbolininkai
Triumfuojantys Estijos futbolininkai / Scanpix/IMAGO/Domenic Aquilina nuotr.

Portugalai Lisabonoje 2:0 įveikė Čekijos futbolininkus.

Abu įvarčiai krito pirmojo kėlinio pabaigoje. Joao Cancelo įmušė 33-ą minutę, o Goncalo Guedesas pasižymėjo 38-ą minutę.

Visas rungtynes be keitimų žaidė ir Portugalijos futbolo žvaigždė Cristiano Ronaldo, bet jis pasižymėjo ne įvarčiu, o antrame kėlinyje užsidirbta geltona kortele.

Laimėjo ir ispanai, Ženevoje 1:0 įveikę šeimininkus šveicarus.

Svečių pergalę lėmė ankstyvas Pablo Sarabios įvartis, įmuštas jau 13-ą rungtynių minutę.

Su 7 taškais po trijų turų portugalai yra antros A diviziono grupės lyderiai. Ispanai turi 5 taškus.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Silpniausiame D divizione dramatišką pergalę pasiekė Estijos futbolininkai. Jie svečiuose 2:1 palaužė Maltą.

Permainingose rungtynėse šeimininkai galėjo išsiveržti į priekį 15 minutę, bet Teddy Teumas neįmušė baudinio, o tuo pasinaudoję estai jau po šešių minučių patys pelnė įvartį – pasižymėjo veteranas Konstantinas Vassiljevas.

Vis dėlto antrajame kėlinyje Jurgenas Degabriele (56 min.) išlygino rezultatą ir atrodė, kad komandos pasidalins po tašką.

Tačiau estai nugvelbė pergalę paskutinę akimirką – ketvirtą pridėto laiko minutę Henri Anieris įmušė antrą svečių įvartį ir garantavo savo komandai tris taškus.

Estai per pirmus du turus surinko 6 taškus – pirmajame susitikime jie 2:0 įveikė San Mariną.