Tito Vilanova: „Kova dėl Ispanijos čempionų titulo dar tikrai nėra baigta“

„Barcelona“ futbolo klubo strategas Tito Vilanova tikina, kad kova dėl Ispanijos čempiono titulo dar nėra baigta. Savaitgalį katalonai 4:0 sutriuškino „Levante“ ir padidino atotrūkį nuo aršiausio varžovo ir čempiono titulą ginančio Madrido „Real“, kuris 0:1 pralaimėjo „Real Betis“, jau iki 11 taškų.
Tito Vilanova
Tito Vilanova / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Antrajame kėlinyje pelnėme greitus įvarčius ir tai nulėmė mūsų pergalę, – sakė Pepą Guardiolą pakeitęs specialistas. – Pirmajame kėlinyje viskas klostėsi taip, kaip ir tikėjomės, nes varžovai dirba kaip vienas kumštis ir moka surengti greitas atakas.

„Bet čempionatas dar nesibaigė. Juk sužaidėme tik trečdalį mačų, o antroje vietoje esantis Madrido „Atletico“ atsilieka vos trimis taškais ir yra labai stipri ekipa. Liko dar „neiškovoti“ 75 taškai, kuriuos reikia iškovoti, o tai – be galo daug“.

Ir pridūrė: „Atletico“ puikiai pradėjo sezoną, tačiau nenoriu galvoti apie oponentus – svarbiausia mūsų pačių žaidimas.“

Tuo tarpu „Barcelona“ sporto direktorius Andoni Zubizarreta pasidžiaugė ekipos sirgaliais, kurie jau švenčia Ispanijos čempionų titulą. Ekipos aistruoliai pergalingo mačo prieš „Levante“ metu skandavo „Čempionai, čempionai!“.

„Čempionai? Žinoma, tai puiku. Šaunu, kai tarp fanų vyrauja euforija. Aišku, sezonas baigsis gegužės mėnesį“, – kalbėjo vadovas.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas