Dabar populiaru
15min be reklamos

Tito Vilanova Visos temos

Tito Vilanova „Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Tito Vilanova

Tito Vilanova – Ispanijos futbolo treneris, gimęs 1968 metų rugsėjo 17 dieną. 2013 metų vasarą po vieno sezono dėl sveikatos problemų pasitraukė iš „Barcelona“ futbolo klubo trenerio pareigų.

T.Vilanovos sveikatos problemos prasidėjo 2011 metų rudenį. Tuomet jam buvo atlikta tonzilių operacija, tačiau „Barcelona“ ekipai dar vadovavo Josepas Guardiola, tad jo asistentas galėjo skirti laiko gydymui. 2012 metų vasarą T.Vilanova perėmė komandos vairą į savo rankas, o tų pačių mietų gruodį Katalonijos klubas paskelbė, kad treneriui diagnozuotas seilių liaukių vėžys ir jam prireiks gerklės operacijos.

Po chirurginės intervencijos specialistas kelis kartus buvo išvykęs į Jungtines Amerikos Valstijas, kur jam buvo taikomas gydymas chemoterapija. Tuo metu T.Vilanovą laikinai pavadavo jo asistentas Jordi Roura.

2012–2013 metų sezone T.Vilanova su „Barcelona“ po metų pertraukos susigrąžino Ispanijos čempionų vardus. Nacionalines pirmenybes Katalonijos klubas baigė savo sąskaitoje turėdamas 100 taškų ir pelnęs 115 įvarčių. Tai – du visų laikų „Barcelona“ rekordai.

Parašykite atsiliepimą apie 15min