Trys žemesnių divizionų komandos FA taurėje įveikė „Premier“ lygos klubus

Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės rungtynėse šeštadienį užfiksuota ne viena staigmena. Iš viso sužaista dešimt rungtynių, o pasirodymą turnyre baigė net penki „Premier“ lygos klubai.
„Bradford City“ komandos triumfas nukovus „Chelsea“
„Bradford City“ komandos triumfas nukovus „Chelsea“ / „Scanpix“/AP nuotr.

Viena didžiausių sensacijų užfiksuota Londone, kur eksperimentine sudėtimi žaidęs „Premier“ lygos lyderis „Chelsea“ 2:4 pralaimėjo trečiojo diviziono „Bradford City“ ekipai.

G.Cahillas (21 min.) ir Ramiresas (38 min.) pirmieji mušė įvarčius, išvedusius „Mėlynuosius“ į priekį, tačiau svečiai nepasidavė. Dar pirmajame kėlinyje (41') J.Steadas fantastišku smūgiu rezultatą sušvelnino, o antrajame tris įvarčius mušė F.Moraisas (75'), A.Halliday (82') ir M.Yeatesas (90+4').

Nemenką antausį namie gavo ir šalies čempionas „Manchester City“, 0:2 nusileidęs antrojo diviziono „Middlesbrough“.

Pergalę svečiams atnešė taiklūs P.Bamfordo (53') ir Kike (90+3') smūgiai antrajame kėlinyje.

Antrajame divizione rungtyniaujančiam klubui pralaimėjo ir „Swansea City“, o kovas iš „Premier“ lygos klubų dar baigė „Tottenham“ ir „Southampton“ ekipos.