15min be reklamos
2022 12 08, 17:05

Tylą nutraukęs C.Ronaldo prabilo filosofinėmis mintimis

Portugalijos futbolo rinktinės kapitonas ir ryškiausia žvaigždė Cristiano Ronaldo prabilo po didžiulio šurmulio, kilusio treneriui Fernando Santosui pasodinus puolėją ant atsarginių suolo.

Pasak portugalų žiniasklaidos, pirminė C.Ronaldo reakcija priminė žemės drebėjimą – 37-erių futbolininkas grasino palikti rinktinę.

Tiesa, šalies futbolo federacija tokius pranešimus kategoriškai paneigė.

Ketvirtadienio popietę tylą nutraukė ir pats C.Ronaldo. Socialiniuose tinkluose jis prabilo filosofinėmis mintimis.

„Grupė per darni, kad būtų išdraskyta išorinių jėgų. Tauta per drąsi, kad leistųsi išgąsdinama bet kokio priešininko. Komanda, pačia tikriausia to žodžio prasme, kuri kausis dėl svajonės iki pat pabaigos!

Tikėkite kartu su mumis! Stiprybės, Portugalija!“ – portugališkai filosofines mintis instagrame dėstė C.Ronaldo.

Įdomu, kad socialiniuose tinkluose portugalas triukšmą malšino ir „Manchester United“ klube, kai atsisakė žengti į aikštę po keitimo rungtynių pabaigoje ir demonstratyviai paliko komandą, anksčiau laiko iškeliavęs į rūbinę.

Tuomet C.Ronaldo socialiniuose tinkluose rašė, kad „pasikarščiavo“ ir „greitai vėl bus drauge su komanda“, tačiau netrukus davė skandalingą interviu Piersui Morganui, kuriame iškeikė „Manchester United“ klubą, jo vadovus ir pareiškė, kad negerbia trenerio Eriko ten Hago.

„Scanpix“ nuotr./Fernando Santosas (viduryje) ir Cristiano Ronaldo (dešinėje)
„Scanpix“ nuotr./Fernando Santosas (viduryje) ir Cristiano Ronaldo (dešinėje)

Socialiniuose tinkluose taip pat plačiai plinta ir vaizdo įrašas, iliustruojantis C.Ronaldo atskirtį nuo komandos po fantastiškų Portugalijos rungtynių aštuntfinalyje su Šveicarija, kurias portugalai laimėjo net 6:1, bet C.Ronaldo kilo nuo atsarginių suolo.

C.Ronaldo vienas iškeliavo į rūbinę, kol Portugalijos rinktinė vieningai traukė padėkoti savo sirgaliams stadione.

Pasaulio futbolo čempionato ketvirtfinalyje Portugalijos rinktinės laukia akistata su stebinančiu šiose pirmenybėse Maroku.

Visas pasaulio futbolo čempionato naujienas kviečiame sekti specialiame 15min puslapyje „Futbolo mėnuo“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką