V.Dambrausko nesėkmė – pasitraukė iš kovos dėl Bulgarijos taurės

Valdas Dambrauskas nesugebėjo sugrąžinti Bulgarijos taurės trofėjaus į Razgradą. Sezono viduryje prie šalies čempionų vairo stojusio lietuvio komanda eliminuota pusfinalyje.
Valdas Dambrauskas
Valdas Dambrauskas / „Ludogorec“ nuotr.

Razgrado „Ludogorec“ ekipa namuose atsakomosiose Bulgarijos taurės pusfinalio rungtynėse 1:2 nusileido Sofijos CSKA komandai.

Pirmasis mačas sostinėje baigėsi lygiosiomis 1:1, tad „Ludogorec“ baigė kelionę link Bulgarijos taurės, kurią paskutinį kartą iškovojo dar 2014-aisiais.

Abu įvarčius V.Dambrausko komanda praleido dar pirmajame kėlinyje. 3-ąją minutę pasižymėjo Henrique Roberto Rafaelis, o 36-ąją skirtumą padvigubino Georgijus Yomovas.

Vienintelį įvartį Razgrado klubui pelnė Elvisas Manu, bet to nebuvo gana, kadangi „Ludogorec“ po praleistų įvarčių privalėjo mušti bent tris sykius.

Rungtynių pabaigoje teisėjas apdalino žaidėjus ir raudonomis kortelėmis – 87-ąją minutę jomis buvo nubaustas vienas „Ludogorec“ ir du CSKA komandos atstovai.

Iš Bulgarijos taurės pasitraukusiai Razgrado komandai lieka vienas frontas – Bulgarijos čempionatas. Jame „Ludogorec“ po 23 turų užtikrintai pirmauja, 9 taškais lenkdamas artimiausią persekiotoją Plovdivo „Lokomotiv“.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas