Vokietijos čempionate – penki Roberto Lewandowskio įvarčiai per devynias minutes

Antradienį vakare Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sužaistos pirmos keturios 6-ojo turo rungtynės.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Bene įdomiausia dvikova įvyko „Allianz“ stadione, kur Miuncheno „Bayern“ susigrūmė su „Wolfsburg“. Puikiai rungtynes pradėję „vilkai“ antrajame kėlinyje pajuto futbolininko iš Lenkijos jėgą ir pralaimėjo rezultatu 1:5.

Pirmajame kėlinyje „vilkai“ aktyviai priešinosi varžovams ir 26-ąją minutę Danielis Caligiuri savo „patranka“ nuginkalvo Manuelį Neuerį, kuris vėliau dėl savo klaidos vos nepraleido ir antro įvarčio iš kitos aikštės pusės.

Pirmojo kėlinio vaizdas nepatiko Josepui Guardiolai, kuris nuo antrojo kėlinio nusprendė į aikštę įleisti Robertą Lewandowskį. Lenkas savo vardą pateisino – per 9 minutes puolėjas sugebėjo pelnyti net penkis įvarčius.

Rezultatą R.Lewandowski išlygino 51-ąją minutę, vos po minutės pelnė ir dar vieną įvartį, o nuo 55-os minutės pradėjo varžovų triuškinimą, kuris baigėsi 60-ąją minutę.

Tai yra absoliutus Bundeslygos rekordas, o paskutinį kartą lygoje vieno futbolininko 5 įvarčiai buvo įmušti 1991 metais.

Kitose rungtynėse vieno įvarčio skirtumu pergales iškovojo „Darmstadt“, Berlyno „Hertha“ ir „Hamburger“.

„Bayern“ – „Wolfsburg“ 5:1
26' [0:1] D.Caligiuri
51' [1:1] R.Lewandowskis
52' [2:1] R.Lewandowskis
55' [3:1] R.Lewandowskis
57' [4:1] R.Lewandowskis
60' [5:1] R.Lewandowskis

„Darmstadt“ – „Werder“ 2:1
19' [0:1] A.Johannssonas
30' [1:1] S.Wagneris (11m. baudinys)
84' [2:1] S.Wagneris
88' F.Bartelsas („Werder“) pašalintas iš aikštės

„Hertha“ – „Koln“ 2:0
43' [1:0] V.Ibiševičius
90' [2:0] V.Ibiševičius

„Ingolstadt“ – „Hamburger“ 0:1
87' [0:1] M.Gregoritschas

Turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):
1. „Bayern“  6 6 0 0 20:3 18
2. „Borussia“ D. 5 5 0 0 18:3 15
3. „Wolfsburg“ 6 3 2 1 9:7 11
4. „Schalke“ 5 3 1 1 7:5 10
5. „Hertha“ 6 3 1 2 7:7 10
6. „Hamburger SV“ 6 3 1 2 8:9 10
7. „Köln“ 6 3 1 2 9:11 10
8. „Ingolstadt“ 6 3 1 2 3:5 10