„Žalgirio“ skriaudikė „Astana“ sužaidė lygiosiomis su „Celtic“

Trečiadienį tęsiasi Čempionų lygos turnyro atranka. Pirmose iš šešerių dienos rungtynių Vilniaus „Žalgirį“ iš turnyro pašalinusi „Astana“ tampė nervus garsiajam Glazgo „Celtic“.
Leighas Griffithsas
Leighas Griffithsas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kazachstane vykusiose rungtynėse Škotijos klubas tik 78-ąją minutę išplėšė lygiąsias 1:1.

Jurijus Logvinenka pelnė įvartį „Astana“ ekipai 19-ąją minutę, tačiau Leighas Griffithsas mačo pabaigoje įmušė išlyginamąjį įvartį.

Tai buvo vienintelis „Celtic“ smūgis į vartų plotą per visas rungtynes. Iš viso Škotijos futbolininkai atliko 9 smūgius.

„Astana“ į vartus mušė 14 sykių, net septynis kartus pataikydamas į vartų plotą. Vis dėlto kazachams pergalės pasiekti nepavyko, nors Azatas Nurgalievas antrajame kėlinyje galingu smūgiu sudrebino skerdinį.

Atsakomosios rungtynės Škotijoje vyks rugpjūčio 3 dieną.