15min be reklamos
Publikuota 2022 09 15, 10:28

„Žalgirio“ šveicaro perspėjimai „Basel“: „Nepamirškite žieminių striukių“

Olieriui Buffui ketvirtadienio vakaras bus ypatingas dėl kelių priežasčių. Visų pirma, UEFA Konferencijų lygos rungtynės bus pirmą kartą istorijoje žaidžiamos Vilniaus „Žalgirio“ namų stadione. Antra, saugas iš Šveicarijos aikštėje sutiks savo gimtinės atstovus – „Basel“ futbolininkus.

Šveicarų žiniasklaida prieš „Žalgirio“ ir „Basel“ rungtynes ėmė keletą interviu iš O.Buffo, kuris yra vienas svarbiausių vilniečių žaidėjų.

Šveicaras europinėse atrankos rungtynėse pelnė du įvarčius – išvykoje į „Ballkani“ ir namuose į Razgrado „Ludogorec“ vartus.

Tiesa, O.Buffas yra „Zurich“ klubo, laimėjusio praėjusių metų Šveicarijos čempionų titulą, auklėtinis. Ciuricho sistemoje net 12 metų praleidęs saugas savo dabartinį klubą Vilniuje pavadino „labai ambicingu, mažu ir itin šeimynišku“.

„Mes turime labai nedaug darbuotojų, – bazonline.ch sakė O.Buffas. – Prezidentė (Vilma Venslovaitienė – aut. past.) nuolat dalyvauja treniruotėse, kiti klubo darbuotojai taip pat visad ten būna. Jei reikia kažką išsiaiškinti, daug pastangų neprireikia.

Žmonės čia keičiasi retai, ne taip, kaip kituose klubuose. Po to, kai patekome į grupių etapą, prezidentė galėjo atvežti du ar tris naujus žaidėjus. Bet to nepadarė. Čia mumis pasitiki, nesame tik skaičius.“

Šveicarų žurnalistas paminėjo, kad Lietuvos lygoje O.Buffui tenka žaisti priešais 500 žiūrovų.

„Kaip čia pasakius... Lietuva gerame kelyje. Krepšinis čia yra viskas. Bet dabar yra neblogo judesio ir futbole. Žinoma, ir mūsų dėka“, – dėstė 30-metis, po etapo Šveicarijoje dar rungtyniavęs Ispanijoje, Kipre ir Malaizijoje.

Elvio Žaldario/fkzalgiris.lt nuotr./Oliveris Buffas
Elvio Žaldario/fkzalgiris.lt nuotr./Oliveris Buffas

„Visose rungtynėse atrankoje bilietai buvo išparduoti. Bet jei ketvirtadienį lis ir bus dešimt laipsnių šilumos? Tokiu atveju, „Basel“ žmonės turėtų nepamiršti žieminių striukių“, – dėstė O.Buffas.

Kalbėdamas apie istorinį „Žalgirio“ pasiekimą ir prasibrovimą į Konferencijų lygos grupes, O.Buffas tai aiškino paprastai: „Vietinėje lygoje nėra jokių pasiteisinimų: mes privalome tapti čempionais. O Konferencijų lyga – lyg saldainis.“

Šveicaras rimtai vertino varžovus, kurie prieš išvyką į Vilnių vietinėse pirmenybėse šventė užtikrintą pergalę 5:1 prieš „Grasshopper“.

„Bet mes tikrai galime kovoti. Visi mūsų varžovai atrankoje pasiekė grupių etapą. O mes pralaimėjome tik dvejas iš tų aštuonerių rungtynių“, – svarstė O.Buffas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką