Žiūrovai švilpė ir vyko namo anksčiau laiko: „Man United“ gavo skambų antausį

Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester United“ patyrė skaudžią nesėkmę. „Raudonieji velniai“ 0:2 krito prieš „Burnley“ komandą ir užsitraukė savo žiūrovų rūstybę. Paskutinį kartą „Old Traford“ stadione „Burnley“ klubas buvo laimėjęs prieš 58 metus.
„Manchester United“ – „Burnley“
„Manchester United“ – „Burnley“ / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Man United“ gerbėjai namo skirstytis pradėjo jau 80-ąją minutę. Jie buvo įtūžę ant beveidės komandos, gavusios antausį nuo antroje turnyro lentelės pusėje žengiančio „Burnley“.

Į priekį svečius išvedė Chrisas Woodas, pelnęs įvartį 39-ąją minutę.

Skirtumą padvigubino Jay Rodriguezas, kuris 56-ąją minutę kamuolį į vartus pasiuntė fantastišku smūgiu nuo skersinio.

„Raudonieji velniai“ turi 34 taškus ir žengia 5-oje vietoje turnyro lentelėje. „Burnely“ su 30 taškų užima 13-ąją vietą.

Tai kol kas yra prasčiausias „Man United“ sezonas „Premier“ lygoje nuo 1990-ųjų.

Kitose rungtynėse „Tottenahm Hotspur“ 2:1 palaužė „Norwich City“.

Dele Alli (38 min.) ir Sonas Heung-minas (79 min.) mušė įvarčius nugalėtojams. Rezultatą 70 minutę buvo išlyginęs Teemu Pukki.

„Leicester City“ net 4:1 susitvarkė su „West Ham United“ klubu.

Lesterio komandai įvarčius pelnė Harvey Barnesas (24 min.), Ricardo Pereira (45 min.) ir Ayoze Perezas (81 ir 88 min.).

Paguodos įvartį svečiams mušė Markas Noble'as (50 min.).