2009 03 01

D.Rasimovičiūtė atšliuožė aštunta

Lietuvė Diana Rasimovičiūtė sekmadienį Ufoje (Rusija) vykstančiame Europos biatlono čempionate moterų 10 km persekiojimo lenktynėse finišavo 8-a ir pasiekė aukščiausią rezultatą šalies istorijoje po nepriklausomybės atkūrimo.
Su biatlonininke Diana Rasimovičiūte siejamos nemenkos viltys Vankuverio olimpiadoje.
Diana Rasimovičiūtė / Alfredo Pliadžio nuotr.

Du kartus šaudykloje suklydusi 25 metų biatlonininkė distancijoje sugaišo 39 minutes ir 18,3 sekundes. Nuo nugalėtoja tapusios slovakės Anastasijos Kuzminos lietuvė atsiliko 3 min. 15,1 sek. Persekiojimo lenktynėse iš viso varžėsi 29 moterys.

Kitiems Lietuvos garbę Europos biatlono pirmenybėse ginantiems lietuviams sekmadienį sekėsi kukliau.

Merginų jaunimo 10 km persekiojimo lenktynėse Lina Kreivėnaitė iš 32 startavusių dalyvių liko 14-a (43 min. 35,6 sek. + 3 kl. šaud.), o Anastasija Baranovskaja ir Aliona Sosunova – nestartavo. Nugalėjo rusė Olga Vilukhina (35 min. 30,7 sek. + 1 kl. šaud.).

Vaikinų jaunimo 12,5 km persekiojimo lenktynėse Mindaugas Kavoliūnas iš 42 dalyvių užėmė 28-ąją (48 min. 19,4 sek. + 7 kl. šaud.), o Rokas Suslavičius – 35-ąją (51 min. 11,5 sek. + 7 kl. šaud.) vietas. Nugalėjo norvegas Tarjei'us Boe (38 min. 54,9 sek. + 6 kl. šaud.).

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai