2015 02 20

Dviratininkų lenktynių Portugalijoje antrąjį etapą Ramūnas Navardauskas baigė 60-as

Portugalijoje 41-ą kartą vykstančių penkių dienų „Volta ao Algarve“ daugiadienių dviratininkų lenktynių antrąjį etapą 60-as baigė ir bendroje įskaitoje į 45-ąją vietą nukrito „Cannondale-Garmin Pro Cycling Team“ komandos narys Ramūnas Navardauskas.
Ramūnas Navardauskas
Ramūnas Navardauskas / „Cannondale-Garmin“ nuotr.

Lietuvos dviratininkas ketvirtadienį 197,2 km nuotolį įveikė kartu su grupe dviratininkų, kuri antrąjį etapą laimėjusiam ir lenktynių lyderiu tapusiam britui Geraintui Thomasui pralaimėjo 2 minutes ir 4 sekundes.

19 sekundžių nuo brito atsilikęs antras ketvirtadienį finišavo estas Reinas Taaramae, o dar po keturių sekundžių finišo liniją kirto trečiąją poziciją užėmęs italas Valerio Agnolis:

1. Geraintas Thomasas (D.Britanija) 4 val. 59 min. 13 sek.

2. Reinas Taaramae (Estija) atsiliko 19 sek.

3. Valerio Agnoli (Italija) 23

4. Luisas Leonas Sanchezas (Ispanija) 23

5. Rubenas Fernandezas (Ispanija) 23 ...

60.Ramūnas Navardauskas 2:04 ...

173.Carlosas Ribero (Portugalija) 21:50

Bendroje lenktynių įskaitoje po dviejų etapų R.Navardauskas lyderiu tapusiam britui Geraintui Thomasui pralaimi 2 minutes ir 14 sekundžių:

1. Geraintas Thomasas (D.Britanija) 9 val. 12 min. 56 sek.

2. Reinas Taaramae (Estija) atsilieka 30 sek.