2018 03 07

„Hockey Punks“ ir „Rokiškio“ akistatoje prireiks lemiamų rungtynių

Lietuvos ledo ritulio čempionato atkrintamosiose – karšta. Antradienio vakarą Rokiškio ledo aikštelėje vietos „Rokiškio“ klubas 5:4 (3:1, 1:1, 1:2) įveikė Vilniaus „Hockey Punks“ ir išlygino ketvirtfinalio serijos iki dviejų pergalių rezultatą 1:1.
„Rokiškis“
„Rokiškis“ / nuotr. hockey.lt

Lemiamos trečiosios rungtynės įvyks kovo 8 dieną Vilniaus pramogų arenoje.

Antrojoje ketvirtfinalio serijos dvikovoje „Rokiškis“ po Simo Sakaičio (03:44, 17:23, dauguma), Manto Baleišio (09:50) ir Tomo Jasinevičiaus (24:00) įvarčių pirmavo 4:1.

„Hockey Punks“ rado jėgų atsitiesti ir prie pirmajame kėlinyje Edgaro Rybakovo (08:22) pelnyto įvarčio pridėjo Ernestino Trukšnio (29:30, dauguma), Mindaugo Kiero (51:50, dauguma) ir Laisvydo Rimkaus (52:44, dauguma) taiklius smūgius ir rezultatas tapo 4:4.

„Rokiškis“ trečiojo kėlinio antroje pusėje smeigė lemiamą įvartį, o pergalę klubui padovanojo trenerio sūnus Dominykas Deksnys (52:52).

„Hockey Punks“ į varžovų vartus metė 45 kartus, o „Rokiškiui“ pergalei užteko 32 metimų.

Kitame ketvirtfinalyje serijos rezultatas taip pat lygus 1:1, o lemiamos rungtynės tarp Klaipėdos „Baltijos“ ir Vilniaus „Geležinio vilko“ įvyks trečiadienį vakare, 20.20 val., Klaipėdos „Akropolyje“.