2018 05 04

J.Kinderis – pasaulio taurės etapo finale

Kečkemete (Vengrija) vykstančio šiuolaikinės penkiakovės pasaulio taurės 3 etapo vyrų varžybų atrankos barjerą įveikė vienas lietuvis – Justinas Kinderis.
Justinas Kinderis
Justinas Kinderis / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Olimpietis atrankos B grupėje surinko 1111 taškų ir užėmė automatinį kelialapį į finalą suteikiančią 10-ąją vietą. Vilnietis buvo 8-as fechtavimosi rungtyje (16 pergalių ir 13 pralaimėjimų; 218 taškų), 24-as – plaukimo (2:11.71; 287) ir 9-as – bėgimo bei šaudymo (11:34.28; 606).

Atrankos C grupėje varžęsis Dovydas Vaivada surinko 1016 taškų, liko 28-as ir finale nedalyvaus. Kaunietis fechtuodamasis buvo 26-as (11/19; 178), plaukdamas – 12-as (2:05.27; 300), o bėgdamas ir šaudydamas – 27-as (12:42.71; 538).

Vyrų varžybų finalas vyks sekmadienį, o šeštadienį moterų finale jėgas išbandys Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė ir Ieva Serapinaitė.