2014 08 13

Jaunieji šokėjai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė Vokietijoje laimėjo bronzos medalius

Antradienį vakare Štutgarte, Vokietijoje vykusiose tarptautinėse sportinių šokių varžybose „German Open Championships” Lietuvos šokėjai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė laimėjo trečiąją vietą. Šokėjai varžėsi jaunių 1-osios grupės 10-ies šokių programoje.
Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė
Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė / organizatorių nuotr.

Pirmąją vietą varžybose užėmė Glennas-Richardas Boycas ir Kayleigh Andrews iš Anglijos, o antroji vieta atiteko Rusijos šokėjams Egoriui Bernatskiui ir Alexandrai Krivushkovai. Šioje grupėje varžėsi 71 pora iš 16 valstybių.

K.Burneikis ir I.Šekaitė yra Lietuvos jaunių 1-osios grupės čempionai Standartinių, Lotynų Amerikos ir 10-ies šokių programose.