Publikuota: 2018 rugsėjo 12d. 10:57

Justinas Kinderis pateko į pasaulio čempionato finalą

Justinas Kinderis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Justinas Kinderis

Meksikoje vykstančio 2018 metų šiuolaikinės penkiakovės pasaulio čempionato vyrų varžybų atrankoje dalyvavęs vienintelis lietuvis Justinas Kinderis tvirtai įveikė šį barjerą.

Atrankos C grupėje plaukdamas vilnietis distanciją įveikė per 2 min. 9,64 sek. (22 vieta) ir pelnė 291 tašką. Fechtuodamasis 2017 metų pasaulio čempionato bronzos medalio laimėtojas laimėjo 17 kovų iš 27 (5 vieta) ir savo sąskaitą papildė 234 taškais. Tai leido bendrojoje grupės įskaitoje pakilti į 7-ąją vietą.

Bėgimo ir šaudymo rungtyje J.Kinderiui reikėjo tik išsaugoti poziciją pirmajame dešimtuke, tą lietuvis be vargo ir padarė. Distanciją jis įveikė per 11 min. 41,30 sek. (8 vieta) ir pelnė dar 599 taškus.

Galutinėje grupės įskaitoje tai leido užimti kelialapį į finalą garantuojančią 8-ąją vietą. J.Kinderis atrankoje surinko 1124 taškus, o finišo liniją ramiai kirto 9 sportininkų grupėje, kuri pelnė po 1124-1125 taškus, pasidalino 2-10 vietas ir visa pateko į finalą. Kiek nutolęs finišavo tik atrankos varžybų nugalėtojas gvatemalietis Charlesas Fernandezas (1133).

Kovą finale J.Kinderis pradės jau trečiadienį – vyks vyrų finalo fechtavimosi pagrindinis etapas. Taip pat trečiadienį Meksikoje vyks moterų finalo lemiamos rungtys.

Lemiamos vyrų kovos vyks rugsėjo 13-ąją.

Aktualu

Kaip Kremliaus propaganda Ukrainos parlamento pirmininką pavertė A.Hitlerio gerbėju?

Verslas

Vilniaus oro uosto keleivių nuotykiai sekmadieniais: vieni pasiklydo, kitiems sugedo sistema

Aktualu

Vaiko teisių tarnybos vadovė: kauniečių šeimos berniukas buvo mušamas rykštele

Prie Brazausko buvo...

„Ginčas“ dėl D.Sabonio ir J.Valančiūno: kuris bus geresnis naujame NBA sezone?

Gyvenimas

Mes lygūs. Knygų dama Nora Žaliūkė – apie ją užbūrusius skaitinius ir laiškus, siunčiamus nepažįstamajai

Interviu Aktualu

Atviras smurtu prieš sūnų apkaltintos kaunietės interviu: „Mūsų šeima sugriauta“

Sportas

Čempionų lyga: „Juventus“ pergalė ir C.Ronaldo gestas išsišokusiam sirgaliui

Po žinios apie M.Kuzminsko skyrybas prabilo E.Andreikaitės draugė: „Santuoka griuvo dėl neištikimybės“

24sek

Manto Kalniečio šou Europos taurėje – prie pergalės prisidėjo dvigubu dubliu

Gyvenimas

Traukinio mašinisto kasdienybė – nuo traukinį sustabdančių išmaniųjų apyrankių iki „pokštų“ ant bėgių

24sek

„Žalgirio“ rezervai: Šaro kritikos įtariamieji ir didžioji žaliai baltų problema