2012 03 10

Justinas Kinderis pateko į pasaulio taurės varžybų finalą, Edvinas Krungolcas – ne

JAV vykstančio 2012 metų šiuolaikinės penkiakovės planetos taurės varžybų pirmojo etapo vyrų varžybų finale varžysis tik vienas iš trijų atrankoje startavusių lietuvių.
Justinas Kinderis
Justinas Kinderis / Alfredo Pliadžio nuotr.

Kvalifikacijos barjerą pavyko įveikti tik 2010 metų pasaulio pirmenybių bronzos medalininkui 24-erių metų Justinui Kinderiui, kuris su 4596 taškais užėmė ketvirtą vietą A atrankos grupėje ir pateko tarp 36-ių finalo dalyvių (atrankoje startavo 99 sportininkai).

Lietuvos penkiakovininkas fechtavimosi rungtyje surinko 1000, plaukime – 1276, o krose bei šaudyme – 2320 taškų.

Keturioliktas A grupėje liko 23-ejų metų Paulius Aleksandravičius (4524 tšk.), kuriam iki finalo pritrūko vos 40 taškų.

Nepasisekė ir 39-erių metų Pekino olimpiados vicečempionui Edvinui Krungolcui, kuris surinko tik 4160 taškų ir liko tik 27-as C grupėje.

Sėkmingiausiai atrankoje startavo po 4620 taškų surinkę ukrainietis Aleksandras Mordasovas, italas Riccardo De Luca bei britai Nicholas Woodbridge'as ir Jamesas Cooke'as.

Šeštadienį moterų varžybų finale tarp 36 dalyvių matysime abi lietuves – Laurą Asadauskaitę ir Gintarę Venckauskaitę.