2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2014 01 06

Kanadietis Danielis Negreanu pripažintas dešimtmečio pokerio žaidėju

Po įspūdingų 2013 metų finalo "PokerStars Pro" komandos ambasadorius Danielis Negreanu apipiltas apdovanojimais. Įvertinti ne tik pastarieji pokerio superžvaigždės metai, bet ir kur kas ilgesnis laikotarpis. Kanadietis pripažintas dešimtmečio žaidėju.
Danielis Negreanu
Danielis Negreanu / Neilo Stoddarto nuotr.
Temos: 1 Pokeris

Apie tai, kad D.Negreanu pelnė net keturis geriausio metų žaidėjo apdovanojimus už puikius 2013-uosius metus, rašėme jau anksčiau.

Tačiau tuo pokerio didmeistrio įvertinimai nesibaigė. Atėjus naujiesiems metams Globalaus Pokerio Indekso (GPI) rengėjai kanadietį pripažino geriausiu praėjusio dešimtmečio žaidėju.

Pirmąją savo Pasaulio pokerio serijos (WSOP) auksinę apyrankę D.Negreanu iškovojo dar 1998 metais. Tuo metu būdamas 23-iejų, jis tapo jauniausiu pokerio žaidėju, pelniusiu šį trofėjų. Nuo to laiko D.Negreanu iškovojo net šešias WSOP apyrankes, daugybę prestižinių pokerio titulų, o bendra jo laimėjimų suma siekia daugiau nei 19,5 mln. JAV dolerių. Visų laikų daugiausiai uždirbusių žaidėjų sąraše jis užima trečiąją vietą.

„Didžiuojuosi šiuo apdovanojimu. Dirbau ilgai ir sunkiai nė negalvodamas sustoti ir mėgautis savo darbo vaisiais. Man patinka eiti į priekį ir siekti naujų aukštumų. Pokeris smarkiai pasikeitė per pastaruosius dešimt metų, tačiau, manau, kad sugebėjau adaptuotis ir pritapti prie šiandienių tendencijų. Tas džiugina. Šiuo metu savo jėgomis pasitikiu labiau nei bet kada iki šiol“, – sakė D.Negreanu.

Primename, kad sausio 5-14 dienomis mūsų rubrikos eteryje galėsite stebėti lietuviškai įgarsintas tiesiogines vaizdo transliacijas, iš šiuo metu Bahamose vykstančio pokerio festivalio „PokerStars.net Karibų nuotykis“ (PCA), kur savo jėgas išbando ir pats D.Negreanu. Kad šias transliacijas stebėti būtų dar įdomiau, jau nuo sausio 6 dienos, mūsų „Facebook“ puslapyje rasite ir šiai progai skirtą specialų konkursą. Nepraleiskite progos tapti svarbiausių Europos pokerio įvykių liudininkais ir laimėti šaunių prizų.

Norite pirmieji sužinoti svarbiausias pokerio pasaulio naujienas? Prisijunkite prie mūsų socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“ – „15min Pokeris“ ir @Pokeris15min

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką