Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 30, 17:17

Kultūrizmo varžybos Kaune atvers kelią į Italiją

Sekmadienį Kaune vyks kultūrizmo varžybos, – rašoma varžybų rengėjų pranešime spaudai. „Tai jau trečiosios NPC Worldwide kultūrizmo organizacijos, atveriančios sportininkams kelius į Mr.Olympia Turnyrą Las Vegase, varžybos Kaune, – sakė pasaulinės kultūrizmo organizacijos „NPC Wordwide“ atstovas Lietuvoje, IFBB Pro League teisėjas Karolis Žilinskas. – Pirmą kartą Lietuvos kultūrizmo istorijoje absoliutūs varžybų nugalėtojai laimės išskirtinius pakvietimus su apmokėtais dalyvio mokesčiais dalyvauti mėgėjų Olympia varžybose Italijoje „Amateur Olympia Italy Pro qualifier“.
Kultūrizmo varžybos Kaune
Kultūrizmo varžybos Kaune / npc-lithuania nuotr.

Būtent jam už Atlanto veikianti, kultūrizmo mėgėjus ir profesionalus vienijanti organizacija NPC Worldwide/IFBB Pro League patikėjo mūsų šalyje surengti vieną žinomiausių renginių „IFBB Pro league qualifier“ pernai metais Palangoje, varžyboms atveriant kelią į profesionalų karjerą bei sportininkų aukščiausiu pasiekimu vadinamą, prestižinį profesionalų čempionatą „Mr. Olympia” Las Vegase.

Vienu yra pastarųjų varžybų neoficialiu simboliu vadinamas Arnoldas Schwarzeneggeris – Austrijos ir JAV, aktorius, verslininkas, filantropas, politikas, buvęs sunkumų kilnotojas ir kultūristas. Jis sunkumus pradėjo kilnoti būdamas 15 metų. Dvidešimties metų laimėjo Mr. Universe titulą, o po to septynis kartus laimėjo Mr.Olympia konkursą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Arnoldas Schwarzeneggeris
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Arnoldas Schwarzeneggeris

„Šiemet Lietuvoje vyksiančiose varžybose „NPC Worldwide “Power of the Knight” gali dalyvauti visi norintys. Tai – regioninė atranka, kurioje absoliutūs kategorijų nugalėtojai dėl profesionalo vardo turės teisę save atstovauti Italijoje “Amateur Olympia Italy Pro qualifier” varžybose. Jei šioje atrankoje lydės sėkmė, sportininkas ne tik gaus kelialapį į „Mr. Olympia“ čempionatą, bet ir statusą – “IFBB Pro”, užtikrinantį dalyvavimą visuose IFBB profesionalų kovose , – paaiškino K. Žilinskas.

Sekmadienį Kaune rengiamose “NPC Worldwide “Power of the Knight” varžybose dalyvaus sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Graikijos bei Izraelio.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką