Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos kovotojai nedrįso priimti Deivido Danylos mesto iššūkio

Deivydas Danyla
Deivydas Danyla
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau šį šeštadienį įvyksiančios pirmosios POWERFIGHT turnyrų ciklo kovos neapsieina be staigmenų. Specialiajai vakaro super dvikovai su garsiuoju Deividu Danyla priešakyje buvo iškilusi grėsmė iš viso neįvykti. Pasirodo – nė vienas Lietuvos sporto klubas nesiryžo palaiminti savo kovotojų šiai nuspėjamos baigties dvikovai.

Dar pernai įvykusiame tarptautiniame Muaythai turnyre „The Warrior’s Cup XXI“ kaunietis sporto klubo „Titanas“ auklėtinis Deividas Danyla išplėšė Muaythai pasaulio profesionalų čempiono diržą iš ilgiausiai JAV kovojusio (net 22 metus) sportininko Rami Ibrahimo, dar žinomo kaip ,,arabiškas košmaras”.

Legendinis W.B.C. „International Challenge“ diržas D.Danylos rankose atsidūrė jau po antrojo raundo, kuomet priešininką smūgiu alkūne iš posūkio jis pasiuntė į nokautą, po kurio Rami Ibrahimas nebegalėjo tęsti kovos.

„Tai vienas stipriausių ir perspektyviausių Muaythai kovotojų Lietuvoje. Deividas pasižymi ne tik prigimtiniu talentu, tačiau trykšta ir noru bei užsidegimu. Tai – vienos iš svarbiausių profesionalaus kovotojo savybių“ – Deivido Danylos pasiekimais džiaugėsi sporto klubo „Titanas“ treneris ir Muaythai pradininkas Lietuvoje M.Misiūnas.

Dar pernai įvykusiame tarptautiniame Muaythai turnyre „The Warrior’s Cup XXI“ kaunietis, sporto klubo ,,Titanas” auklėtinis Deividas Danyla, išplėšė Muaythai pasaulio profesionalų čempiono diržą iš ilgiausiai JAV kovojusio (net 22 metus) sportininko Rami Ibrahimo

Sportininko, kuris didžiojoje POWERFIGHT super dvikovoje stotų į kovą su D.Danyla, paieškos nebuvo lengvos ne tik Lietuvoje, tačiau ir už jos ribų. Renginio organizatoriai pasakoja, kad net didžiausi sporto klubai, ruošiantys profesionalius Muaythai kovotojus, į užklausas dėl kovos su D.Danyla, teigiamai atsakyti nesiryžo: „Peržiūrėję D.Danylos kovas, sporto klubų vadovai nuoširdžiai prisipažindavo, kad nesiųs savo kovotojų į ringą, kuriame kovos baigtis ir taip iš anksto būtų nuspėjama“ – vakaro dvikovos paieškomis dalinosi Lietuvos Muaythai sąjungos generalinis sekretorius N.Lukšas.

Nepaisant visų užvertų durų, renginio organizatorių ryžtas, ieškant lygiaverčio kovotojo D.Danylai, davė vaisių su kaupu. Paskutinės durys, į kurias jie beldėsi, atsivėrė – vienas perspektyviausių ir stipriausių Baltarusijos Muaythai kovotojų Maksimas Pitkevičius priėmė iššūkį ir pasiryžo didžiojoje POWERFIGHT kovoje suremti pirštines su pasaulio profesionalų čempiono diržo savininku Deividu Danyla.

Prieš lietuvį super kovoje susigrumsiantis Maksimas Pitkevičius pasižymi aukštais titulais ir išskirtiniu kovos stiliumi. Baltarusijos Muaythai čempionas, pasaulio ir Europos Muaythai bronzos medalio laimėtojas – tik vieni iš daugelio M.Pitkevičiaus pasiekimų. Sparčiai tobulėjantis ir pasižymintis geležine ištverme kovotojas – rimtas priešininkas didžiąjai super dvikovai dedikuotam Lietuvos sportininkui D.Danylai.

VIDEO: Muaythai turnyro pristatymas

„Laukia nelengva ir daug pasiruošimo reikalaujanti kova. Meluočiau sakydamas, kad nė kiek nesijaudinu ir esu užtikrintas savo pergale. Priešininkas iš ties stiprus ir nenuspėjamas kovotojas, tačiau tikiuosi, kad įtemptas kelių mėnesių darbas man padės laimėti šią kovą“, – turnyro belaukdamas kalbėjo D.Danyla.

Muaythai aistruoliai jau šį šeštadienį (sausio 31 d.) 19 valandą maloniai kviečiami į Kauno „Žalgirio“ areną, kur galės stebėti ne tik šią, bet ir kitas, pasak renginio organizatorių, daug siurprizų ir netikėtumų pateiksiančias kraują stingdančias POWERFIGHT kovas. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką