2015 02 09

Lietuvos šokėjai iš varžybų Italijoje parvežė net šešias poras medalių

​Trys bronzos, vienas sidabro ir du aukso – tiek medalių porų Lietuvos šokėjai parvežė iš savaitgalį Italijos mieste Basano del Grapa vykusių tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) reitingo varžybų „Bassano Open 2015”.
Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė, Nedas Jonaitis ir Smiltė Paldauskaitė,Marius Ilčiukas ir Veronika Samuolytė

Prieš savaitę Lietuvos čempionais tapę Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė (Kauno „Kaspinas”) suaugusiųjų standartinių šokių grupėje tapo nugalėtojais.

Antra vieta šioje grupėje atiteko Rusijos atstovams Aleksejui Gluchovui ir Anastasijai Glazunovai, o trečią vietą laimėjo Evgenyjus Nikitinas ir Dana Spitsyna taip pat iš Rusijos. Varžybose dalyvavo 63 poros.

Aukso medalius laimėjo ir standartinių šokių „Rising Stars” grupės šokėjai Tomas Fainšil ir Violetta Posmetnaya (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”).

Į finalą šioje grupėje pateko dar dvi Lietuvos šokėjų poros – Marius Ilčiukas ir Veronika Samuolytė (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) užėmė trečią vietą, o Žymantui Klovui ir Ievai Motiejūnaitei (Kauno „Editos Daniūtės šokių studija”) atiteko penkta vieta.

Antrą vietą grupėje laimėjo Alessio Disca ir Luisa Celeste Cardillo iš Italijos. Varžybose dalyvavo 19 porų.

Evaldas Sodeika ir Ieva Žukauskaitė

Jaunių II standartinių šokių grupėje Lietuvos atstovai Nedas Jonaitis ir Smiltė Paldauskaitė (Kauno „Kaspinas”) laimėjo sidabro medalius. Geriau už juos pasirodė tik nugalėtojais tapę Anglijos atstovai Glennas Richardas Boyce'as ir Kayleigh Andrews, o trečia vieta atiteko Laviniu Lonutui Gradea ir Alexandrai Cristinai Bujor iš Rumunijos. Grupėje varžėsi 12 porų.

Jaunimo iki 21 m. standartinių šokių grupėje į finalą pateko dvi Lietuvos šokėjų poros – M.Ilčiukas ir V.Samuolytė laimėjo trečią vietą, o Ž.Klovui ir I.Motiejūnaitei atiteko šešta vieta.

Šioje grupėje nugalėjo Gabriele Castellani ir Iana Zaitceva iš Italijos, antroji vieta atiteko tos pačios šalies atstovams Lorenzo Alberetti ir Martinai Dionigi. Grupėje varžėsi 12 porų.

Jaunimo standartinių šokių grupėje M.Ilčiukas ir V.Samuolytė laimėjo dar vieną trečią vietą. Grupės nugalėtojais tapo Daniilas Rostvinsčii ir Alexandrina Bicov iš Moldovos, o antra vieta atiteko Volodymyrui Nyelyensonui ir Najai Dolenc iš Slovėnijos. Grupėje varžėsi 17 porų.

Jaunių II Lotynų Amerikos šokių grupėje N.Jonaitis ir S.Paldauskaitė pateko į finalą ir užėmė ketvirtą vietą tarp 23 porų.