Lietuvos šokėjai – tarptautinių varžybų Lenkijoje prizininkai

Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė
0

Savaitgalį Lenkijos sostinėje Varšuvoje vyko tarptautinės sportinių šokių federacijos (WDSF) varžybos, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos šokėjai. Sekmadienį suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių grupėje Vilniaus „Ratuto" šokėjai Jokūbas Venckus ir Miglė Klupšaitė laimėjo bronzos medalius.

Varžybų nugalėtojais tapo Konstantinas Gorodilovas ir Dominika Bergmanova iš Estijos, o antroji vieta atiteko Rusijos šokėjams Artiomui Jefaninui ir Anai Dergunovai. Varžybose dalyvavo 49 poros.

Po šių varžybų J.Venckus ir M.Klupšaitė WDSF pasaulio suaugusiųjų Lotynų Amerikos šokių reitinge pakilo į 46 vietą.

Šeštadienį jaunimo standartinių šokių grupėje Karolis Michalas Tomeckis ir Austėja Bliujūtė (Kauno „Sūkurys") taip pat užėmė trečiąją vietą.

Aukso medalius šioje grupėje laimėjo lenkai Mateuszas Brzozovskis ir Justyna Mozdzonek, o antrąją vietą užėmė Aleksandras Riabcevas ir Marija Oblakova iš Rusijos. Grupėje varžėsi 42 poros.

Jaunių I grupės šokėjai Karolis Burneikis ir Izabelė Šekaitė (Kauno „Tvistas”) laimėjo net tris aukso medalius – standartinių šokių (dalyvavo 27 poros), Lotynų Amerikos šokių (dalyvavo 30 porų) ir 10-ies šokių (dalyvavo 22 poros) kategorijose. Dar vieną bronzos medalį K.Burneikis ir I.Šekaitė laimėjo varžydamiesi su vyresniais, Jaunių II grupės standartinių šokių kategorijos šokėjais (dalyvavo 44 poros).